Reklama
Reklama

Test na spostrzegawczość. Znajdź kolczyki niepasujące do reszty. Najbystrzejsi potrzebują tylko 3 sekund

Jesteś uważany wśród rodziny i przyjaciół za spostrzegawczą osobę, która zauważy najdrobniejszy szczegół? W takim razie nasz test na spostrzegawczość zweryfikuje twoje umiejętności. Tym razem zagadka jest nieco inna. Musisz znaleźć niepasujące do reszty kolczyki, które mają coś innego niż pozostałe. Uda ci się znaleźć szczegół w mniej niż 3 sekundy? Przekonaj się sam!

Test na spostrzegawczość. Znajdź kolczyki niepasujące do reszty. Najbystrzejsi potrzebują tylko 3 sekund

Test na spostrzegawczość jest doskonałym ćwiczeniem poprawiającym refleks. Oprócz tego wyzwanie jest wciągające i wyzwala wiele emocji. W dzisiejszym teście na spostrzegawczość zadaniem jest znalezienie pary kolczyków z diamentem, która nie pasuje do reszty. I to w jak najkrótszym czasie. Jesteś gotów podjąć wyzwanie? 

Test na spostrzegawczość: Znajdź kolczyki z diamentem, które się różnią. Tylko 1% osób znajdzie je w mniej niż 3 sekundy

Zanim rozpoczniesz poszukiwania różniącej się pary kolczyków, rozsiądź się wygodnie, weź głęboki wdech i zamknij oczy. Najbystrzejszy wzrok jest w stanie znaleźć odmienny obrazek w mniej niż 3 sekundy. Ten 1% osób jest w stanie to zrobić.

Reklama

Na początek spójrz na obrazek całościowo, a gdy będziesz gotów, pozostanie ci 5 sekund na rozwiązanie zagadki. Gotowy? Czas, start!

Znalazłeś wyróżniające się kolczyki z diamentem? Oto rozwiązanie zagadki


Jeśli udało ci się odnaleźć niepasującą parę kolczyków z diamentem to z pewnością należysz do grona najbardziej spostrzegawczych osób. Natormiast pech lub stres pokrzyżował twoje szczere chęci i nie udało się znaleźć odmiennego obrazka, to poniżej znajdziesz rozwiązania zagadki.

Poprawne rozwiązanie zagadki wymagało naprawdę bystrego oka. Być może byłeś blisko, ale wyróżniające się kolczyki z diamentem miały "błysk" zarówno na jednym, jak i na drugim kolczyku w lewym dolnym rogu. Pozostałe mają tylko pojedyncze świecidełko.

Udało ci się znaleźć ten drobny szczegół? Zachęcamy do sprawdzenia innych naszych testów i quizów, które nie tylko bawią, ale i poprawiają refleks i koncentrację.

Dziękujemy za zabawę! Sprawdź inne nasze quizy.

Zobacz także:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: test na spostrzegawczość | quiz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy