Reklama
Reklama

[QUIZ] Polsat SuperHit Festiwal: gwiazdy, hity, kabarety

26 maja to dzień, kiedy staruje Polsat SuperHit Festiwal 2023. Nad polskie morze, jak co roku, przybędą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz kabaretowej i razem z publicznością i telewidzami będą świętować 20. edycję imprezy. W Sopocie zobaczymy gwiazdy najmłodszego pokolenia oraz artystów, którzy są z nami “od zawsze”. Zanim usłyszymy największe polskie przeboje, zapraszamy na festiwalowy quiz! 10 prostych pytań dla fanów sopockiej imprezy!

Polsat SuperHit Festiwal 2023 po raz 20. w Sopocie!

To już 20. edycja festiwalu muzycznego Polsatu, która odbywa się w sopockiej Operze Leśnej. Jest to zawsze wielkie muzyczne święto dla publiczności w amfiteatrze i milionów telewidzów. W tym roku, z okazji 20-lecia Polsat SuperHit Festiwal impreza będzie naprawdę wyjątkowa. Na sopockiej scenie pojawią się gwiazdy młodego pokolenia i ikony polskiej piosenki. Będą wyjątkowe jubileusze, koncerty najpopularniejszych artystów oraz gwiazdy kabaretu. Każdy znajdzie muzykę dla siebie — niezależnie od wieku!

Reklama

Sprawdź: Kto wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal 2023

Na festiwal w Sopocie zaprasza Nina Terentiew, która jest opiekunem artystycznym wydarzenia. “Na każdym naszym festiwalu obchodzimy również jubileusze artystów. To już tradycja tego wydarzenia. Swoje jubileusze świętowali z nami: Krzysztof Krawczyk, Zbigniew Wodecki, Kora, ale także T.Love czy Edyta Górniak. Świętują z nami również najmłodsi: Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Kamil Bednarek i wielu, wielu innych. Nawet dostojna Opera Leśna obchodziła z nami swoje stulecie. Idea prezentowania największych hitów i odkrywania nowych gwiazd pozostaje wciąż ta sama" - powiedziała Nina Terentiew

Sprawdź: Festiwalowy alfabet Niny Terentiew. "Maryla Rodowicz jest fenomenem"

Gdzie oglądać Polsat SuperHit Festiwal?

Godziny emisjiPolsat SuperHit Festiwal rozpocznie się w piątek, 26 maja, o godz. 20.00. Koncerty będą transmitowane na żywo na stronie głównej Interia.pl oraz w Telewizji POLSAT. W sobotę oraz niedzielę festiwal zacznie się dokładnie o tej samej godzinie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat SuperHit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama