Reklama
Reklama

Zygmunt Józefczak walczy o życie po wypadku. Córka błaga ludzi o pieniądze na leczenie! "30 tysięcy na miesiąc"

Zygmunt Józefczak uległ poważnemu wypadkowi i trafił do szpitala. Aktor znany z "Botoksu" i filmów o Janie Pawle II miał wykonaną trepanację czaszki, a teraz czeka go kosztowna rehabilitacja. Zdruzgotana córka wierzy, że tata wróci do zdrowia, ale na to potrzebne są pieniądze, bo niezbędna jest kosztowna rehabilitacja. "Bardzo proszę o wpłaty płynące prosto z Państwa gorących i dobrych serc" - apeluje kobieta.

Zygmunt Józefczak znany jest fanom filmów Patryka Vegi. Grał m.in. w kontrowersyjnym "Botoksie". Zasłynął także rolami w filmach o Janie Pawle II. 

75-latek nadal był aktywny zawodowo. Na co dzień grał w krakowskich teatrach. 

Niestety, ostatnio aktor uległ poważnemu wypadkowi. Mężczyzna spadł z metalowych schodów i doznał "wieloogniskowego urazu czaszkowo-mózgowego". 

Zaraz po wypadku Józefczak został przewieziony na oddział neurochirurgiczny w Krakowie, gdzie lekarze wykonali "trepanację czaszki w celu odbarczenia krwiaków".

Reklama

Zygmunt Józefczak walczy o życie

Jego stan jest ciężki, ale córka aktora wierzy, że jej ukochany tata powróci do zdrowia. Lekarze nie dają dużych nadziei, ale z pewnością pomocna mogłaby się okazać specjalistyczna rehabilitacja. 

Ta jednak wiąże się z ogromnymi kosztami, które przekraczają możliwości finansowe rodziny. 

Córka Józefczaka postanowiła więc zorganizować zbiórkę na jego leczenie. Błaga fanów jej taty, by wpłacili pieniądze. Koszt rehabilitacji to 30 tysięcy miesięcznie.  

"Proces leczenia został już zakończony i w obecnej chwili potrzebna jest kosztowna rehabilitacja. Patrząc w jego oczy, widzę iskierki nadziei, że to, co chciałabym mu zapewnić, ma sens. Jednak koszty rehabilitacji, około 30 tysięcy na miesiąc, przekraczają moje możliwości finansowe. W związku z tym zwracam się o pomoc i wsparcie w finansowaniu wysoko specjalistycznej rehabilitacji bez której stan mojego taty nie ma żadnych szans na jakąkolwiek poprawę. Bardzo proszę o wpłaty płynące prosto z Państwa gorących i dobrych serc" - apeluje córka. 

Aktualnie udało się zebrać ponad 30 tysięcy złotych, więc pierwszy miesiąc rehabilitacji uda się opłacić...

Zobacz też:

Małgorzata Braunek: Dla ukochanego mężczyzny zrezygnowała z kariery i została buddystką!

Peja ostro o Marku Suskim. Jego słowa o polityku nie nadają się do cytowania

Beata Kozidrak będzie zamiatać ulice? Prokuratura chce surowo ukarać piosenkarkę

Jakub Rzeźniczak odda pasek Louis Vuitton fance, która wpłaci pieniądze na jego syna

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zygmunt Józefczak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy