Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Życie Dowbor nabrało sensu

Prezenterka twierdzi, że jej życie nabrało sensu dopiero, kiedy na świecie pojawiła się Marysia (9 l.), owoc romansu z Jerzym Baczyńskim. Wcześniej, kiedy była matką wyłącznie Macieja (30 l.), nie była tak szczęśliwa...

Katarzyna Dowbor (49 l.) od pewnego czasu częstuje prasę kolorową opowieściami o swoim nowym partnerze. Twierdzi jednak, że związki z mężczyznami traktuje z przymrużeniem oka... - pisze magazyn "Rewia".

Reklama

"Umówmy się, mąż dziś jest, a za chwilę może go nie być" - powiedziała w jednym z wywiadów.

"Jestem kobietą wyzwoloną. Mam za sobą trzy małżeństwa i nieślubne dziecko (...). Nie muszę opierać się na męskim ramieniu, nie muszę mieć spodni koło siebie, żeby się poczuć kobietą, bo nią jestem i się nią czuję" - zapewniała.

Obecnie ma za sobą pierwsze święta z nowym mężczyzną, który by związać się z prezenterką, musiał przysposobić 9-letnią Marysią. Dziennikarka dba jednak o dobre stosunki dziewczynki z ojcem: "Tata jest z nią we wszystkich najważniejszych momentach życia. Bardzo dbam o to, żeby Jurek, kiedy do nas przyjeżdża, był tylko dla Marysi".

Pani Katarzyna czwarty związek traktuje poważniej niż poprzednie. Uczuciowych rad udziela również Joannie Koroniewskiej, narzeczonej jej syna Maćka, której nie darzy sympatią.

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje