Reklama
Reklama

Zwyciężczyni "Love Island" w ciąży. Nadszedł dzień w którym napłynęły piękne wieści

Angelina Zaichenko dotarła aż do finału szóstej edycji "Love Island. Wyspa Miłości", a teraz przekazuje takie radosne wieści. Kobieta układa sobie życie z nowym partnerem i spodziewają się dziecka. W komentarzach spływają gratulacje.

Angelina Zaichenko w szóstej edycji hitu Polsatu "Love Island. Wyspa Miłości" pojawiła się stosunkowo późno. Jednak bardzo szybko udało jej się stworzyć zgraną parę z Sashą, która okazała się tak silna, że we dwoje dotarli do finału show, a nawet go wygrali.

Radosne wieści od zwyciężczyni "Love Island". Jest w ciąży

Po zakończeniu "Love Island" wielu myślało, że Angelina i Sasha nadal będą razem. Życie napisało jednak inny scenariusz i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Oboje ułożyli sobie życie u boku innych partnerów. 

Reklama

Angelina jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 45 tysięcy osób. To właśnie tę platformę celebrytka wybrała jako miejsce w którym ogłosi radosne wieści o ciąży. 

"Nadszedł ten dzień, kiedy chcę podzielić z wami najpiękniejszą zmianą w swoim życiu! Doskonale pamiętam moment, kiedy życie zaczęło przygotowywać mnie do ciąży, zaczęłam dostawać różne znaki. Mówiłam, że jestem już gotowa i mogłabym mieć dzieci i wtedy powiedziałam swojej mamie, że wydaje mi się, że w moim życiu niedługo nastąpi zmiana. Minął rok i właśnie tak się stało" - napisała Angelina na Instagramie. 

Niemal od razu zaczęły spływać gratulacje od zachwyconych fanów. 

Zobacz też:

Niespodziewane doniesienia o hitowym programie Polsatu. To koniec

Zuza i Jarek z "Love Island 9" się rozstali. Teraz zaczęli wywlekać na siebie brudy


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy