Reklama
Reklama

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała zostali rodzicami. Wielka radość w domu Andrzeja Grabowskiego

Klan Grabowskich niedawno się powiększył. Zuzanna Grabowska (35 l.) cieszy się z narodzin drugiej córki, ale macierzyństwo musi połączyć z zobowiązaniami zawodowymi. Podobnie jak jej mąż, Paweł Domagała (34 l.). Zakochani cieszą się z narodzin dziewczynki, podobnie zresztą jak Andrzej Grabowski (66 l.), który znów został dziadkiem.

Sam dwukrotnie składał małżeńską przysięgę, ale żadnej z nich nie udało mu się dotrzymać. Andrzej Grabowski najpierw dziesięć lat temu rozwiódł się z Anną Tomaszewską, a w tym roku po batalii sądowej zakończył małżeństwo z Anitą Kruszewską.

I choć nie czuje się wzorowym mężem i ojcem, to z wielką radością patrzy na szczęście swojej córki Zuzanny Grabowskiej i jej męża Pawła Domagały. Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", para, która siedem lat temu powitała na świecie Hanię, teraz doczekała się narodzin kolejnej córeczki.

Reklama

- Po raz drugi zostałam mamą. Jestem szczęśliwa, ale nie zamierzam opowiadać publicznie o szczegółach tego wydarzenia - mówi tygodnikowi aktorka.

Spodziewane narodziny córeczki Paweł ogłosił światu przed wakacjami, nagrywając utwór "Weź, nie pytaj". Piosenka, będąca wyznaniem miłości żonie i dziewczynkom, okazała się hitem. Grabowski jest dumny z takiego zięcia. 

- To dobry aktor, mąż i ojciec. Córce się w życiu powiodło - powiedział "Na Żywo" artysta.

Jednak niedługo będzie miał więcej powodów do obaw. Choć ich drugie dziecko nie skończyło jeszcze miesiąca, Zuzanna i Paweł starają się jak najlepiej wykorzystać swój czas zawodowy. Zaczęli też pracę nad wspólnym projektem.

- Powstaje tekst sztuki, która ma przedstawiać odmienne punkty widzenia małżonków na różne życiowe sytuacje - zdradził tygodnikowi Jerzy Gudejko, menadżer artystki.

Oby tylko skupienie się na pracy nie przesłoniło im rodzinnego szczęścia...

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Grabowski | Zuzanna Grabowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama