Reklama

Reklama

Reklama

Żudziewicz miała wypadek i szukała pomocy. Dyspozytor pogotowia ratunkowego nie miał dla niej dobrych wieści

Hanna Żudziewicz (31 l.) miała wypadek. Gwiazda wyznała prawdę o tym, co się stało. Nie mogła liczyć na pomoc pogotowia ratunkowego? Otarła się o prawdziwą tragedię!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke z powodzeniem rozwijają swoje kariery taneczne. Obydwoje mają okazję być częścią obsady "Tańca z gwiazdami", gdzie uczą polskich celebrytów tańców towarzyskich. Para zaręczyła się w marcu 2022 roku.

Niedługo potem media obiegła wieść o stanie błogosławionym pięknej blondynki. Na narodziny córeczki Hania i Jacek oczekiwali niecierpliwie przez wiele miesięcy, aż w końcu 7 października nadeszła dla nich ta wyjątkowa chwila.

Reklama

O szczęściu, które ich spotkało napisali w sieci.

"To najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Jesteś najpiękniejszym cudem" - czytamy pod zdjęciem Róży i jej szczęśliwych rodziców.

Tancerka dokładnie relacjonowała kolejne etapy ciąży na swoim instagramowym profilu. Prezentowała, jak zmienia się jej ciało w trakcie tych kilku wyjątkowych miesięcy.

Hanna Żudziewicz miała wypadek

Świeżo upieczeni rodzice udzielili wywiadu Jastrząb Post. Wyznali wówczas, że Hania miała wypadek po urodzeniu dziecka. Na szczęście, dochodzi już do siebie, ale na początku spodziewała się najgorszego. Co się stało?

"Stać mogę, ale z siedzeniem jest gorzej, bo 5 dni temu miałam mały wypadek. Spadłam ze schodów, bo mamy dwupoziomowe mieszkanie. Malutka była na dole, zapłakała no i kość ogonowa bardzo mnie boli" - wyznała Hania.

Chociaż tancerka była w lekkim szoku po upadku, nie czekała z zaalarmowaniem odpowiednich służb. Miała nadzieję, że ktoś zdoła uśmierzyć ból, który odczuwała. Niestety, czekało ją słone rozczarowanie...

"Od razu zadzwoniłam na pogotowie, bo to naprawdę bolało, ale pogotowie powiedziało, że nie przyjedzie bo z kością ogonową nie da się za dużo zrobić, więc jak mam ochotę mogę iść do lekarza i po prostu to sprawdzić. Byłam u fizjoterapeuty, ale po prostu wszystko musi się zagoić" - dodała.

Zobacz też:

Hanna Żudziewicz URODZIŁA! Pokazała zdjęcie z porodówki i zdradziła imię dziecka. Najmodniejsze!

Hanna Żudziewicz wróciła do figury sprzed ciąży w 9 dni. Jak to zrobiła?

Psychofanka Roberta Janowskiego odnalazła jego dom. Muzyk od 13 lat przeżywa dramat i drży o życie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Żudziewicz | jacek jeschke

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy