Reklama

Reklama

Reklama

Zrozpaczona Chodakowska płacze na Instagramie. Nici z majówki

Ewa Chodakowska ma powody do rozpaczy. Planowała majówkę w Zakopanem. Niestety nic z tego nie wyszło. Zapłakana trenerka przeprasza swoich fanów i prosi na Instagramie: "wyślij mi ogrom dobrej energii"

Ewa Chodakowska nie pojechała na spotkanie z fanami

Ewa Chodakowska (40 l.), jak każdy w tym kraju miała plany na majówkę. W przypadku trenerki miał to być Tydzień Metamorfozy w Zakopanem. Ciszyła się na to spotkanie ze swoimi fanami. Tym bardziej że z powodu pandemii tego typu imprezy nie odbywały się przez dwa lata. Teraz, w pierwszy majowy weekend, miała wreszcie po dwóch latach spotkać się na żywo z ćwiczącymi i razem miały pracować nad sylwetką i codziennymi przyzwyczajeniami. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nawet ukochany pies Chodakowskiej był już przygotowany do wyjazdu, kiedy przyszła fatalna wiadomość, która przekreśliła cały misterni zbudowany plan.

Reklama

Okazało się, że Ewa Chodakowska dostała wynik testu na covid. Był on pozytywny. Choć nie obowiązują już obostrzenia i kwarantanna, to trenerka nie może spotkać się ze swoimi kursantkami w trosce o ich zdrowie. Chodakowska zupełnie się załamała. Zamieściła na Instagramie relację, w której widać, że jest zrozpaczona i płacze.

Trenerka przyznała, że to miało być już 50. takie spotkanie z trenującymi. Chodakowska nigdy nie opuściła Tygodnia Metamorfoz

Chodakowska czekała jeszcze na drugi wynik testu, w nadziei, że tym razem będzie on negatywny i będzie mogła dojechać do uczestniczek treningu. Póki co mogła się z nimi spotkać jedynie on-line. Nie jest to jednak to samo, co kontakt na żywo. 

My przesyłamy Ewie Chodakowskiej, zgodnie z jej życzeniem, dużo pozytywnej energii i życzymy zdrowia.

Kim jest Ewa Chodakowska?

Ewa Chodakowska to gwiazda fitnessu, o której w Internecie nie przestaje być głośno. Wszystko przez to, że trenerka nie spoczywa na laurach. Cały czas aktywnie działa na swoich mediach społecznościowych oraz przy różnego rodzaju produktach, od konfekcji, przez kosmetyki, po produkty spożywcze. 

Pochodzi z Sanoka. Jednak związała swoje życie z Grecją, skąd pochodzi jej mąż. Tam odnalazła swoje powołanie do promowania aktywności fizycznej. Ukończyła Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens. Działalność fitness rozpoczęła w 2013 roku. Wtedy to wydała pierwszą książkę pod tytułem Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską. Kolejne były płyty DVD z treningami. Trenerka prowadziła też program telewizyjny na kanale Kuchnia+ oraz zdobyła rekord Guinnessa za największy otwarty trening fitness.

Zobacz też:

Ewa Chodakowska z kontrowersyjnym wpisem. Zdjęcie Jezusa na krzyżu rozemocjonowało fanki!

Cichopek i Hakiel: test małżeński ujawnił wszystko. Odpowiedzi zaskoczą nawet ich znajomych

Ranking najseksowniejszych gwiazd po pięćdziesiątce. One znalazły się na podium

Ranny, pojmany Brytyjczyk w rosyjskiej telewizji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy