Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Zośka Zborowska pokazała się w bikini! Zaliczyła małą wpadkę!

Zofia Zborowska (30 l.) ostatnio opublikowała odważny filmik, na którym kąpie się w zimnym wodospadzie. To brzmi bardzo niewinnie, a mogło skończyć się nie najlepiej...

Aktorka znana z ról w serialach, takich jak "Przystań" i "Barwy szczęścia", a prywatnie córka aktorskiej pary, Wiktora Zborowskiego (66 l.) i Marii Winiarskiej (66 l.), niedawno wróciła z podróży po Kaukazie.

Z wyprawy celebrytka przywiozła masę wspomnień, a dodatkowo publikowała zdjęcia upamiętniające wypoczynek. Zosia jest znana ze swoich szalonych pomysłów i specyficznego poczucia humoru, więc nie można było się spodziewać po niej zwyczajnej fotorelacji z wakacji.

Reklama

Największą sympatią oglądających cieszył się filmik, na którym Zborowska z pełną determinacją wchodzi pod lodowaty wodospad. Pęd wody mało nie sprawił, że Zośka straciła swój biustonosz!

Nagranie wyraźnie rozbawiło fanów aktorki, którzy nie odebrali tego jako wpadki. W dodatku celebrytka zaprezentowała przy okazji całkiem zgrabną figurę, co także nie uszło uwadze komentujących.

Nie da się ukryć, że gwiazdka budzi sporą sympatię wśród odbiorców. Pozostaje tylko czekać na jakąś większą propozycję filmową dla Zośki, a nie tylko serialową, gdzie i tak już teraz pojawia się sporadycznie.

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje