Reklama

Reklama

Reklama

Żora Korolyov rozpoczyna nowe życie!

Jeszcze się nie rozwiódł, a już jest szaleńczo zakochany. Czy tym razem będzie to uczucie na całe życie? Oboje liczą, że tak się stanie.

Odpadnięcie z show "Taniec z gwiazdami", w którym Żora Korolyov (30 l.) partnerował Martynie Kupczyk, zasmuciło go, ale nie na długo.

Teraz ukraiński tancerz będzie miał więcej czasu dla swojej życiowej partnerki, Eweliny. To ona jest jego wsparciem w trudnych chwilach, których mu ostatnio nie brakuje.

Ci, którzy znają Żorę, wiedzą, że to mężczyzna o wielu talentach: tancerz, choreograf, aktor, wokalista, przedsiębiorca. Wykorzystując swoje umiejętności, otworzył w ubiegłym roku w Warszawie akademię artystyczną.

Reklama

-To jest miejsce dla dzieci. Będą się tu uczyć tańca, śpiewu i gry aktorskiej. Takie kompleksowe podejście do młodego człowieka daje znakomite możliwości nauczania. Pomaga stworzyć gwiazdę - mówił właściciel placówki.

Żora nie ukrywał, że nowy projekt pochłania wiele czasu. Nie martwił się tym jednak, bo w domu czekały na niego najważniejsze kobiety życia - żona Anna i córeczka Sonia.

Niespodziewanie zawodowy sukces Żory zbiegł się z kryzysem w jego małżeństwie. Po ośmiu latach ich związek niebawem będzie należał do przeszłości.

- Z Żorą nie mamy prawie kontaktu. Jesteśmy w trakcie rozwodu - wyznała "Na żywo" Anna. Nie chciała jednak zdradzić powodów rozstania.

Każde z nich stara się ułożyć sobie życie od nowa. Anna na razie skoncentrowała się na wychowaniu córki i na pracy.

Jest cenionym trychologiem, specjalistą od włosów. Prowadzi własny gabinet, często zapraszana jest w roli eksperta do telewizji śniadaniowej.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Żora Korolyov

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy