Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Żona Mroczka zagrała w hicie disco polo!

Świeżo upieczona małżonka Mroczka, Marlena Muranowska również próbowała swych sił w "aktorstwie". Niestety, z dość marnym skutkiem...

Pani Mroczkowa najwyraźniej nie zamierza stać w cieniu męża. Wygląda na to, że dziewczyna ma aspiracje, aby zostać gwiazdą. Jej mąż miał jednak więcej szczęścia i udało mu się załapać do popularnego serialu, ona zagrała jedynie epizod w "Szpilkach na Giewoncie". Może też pochwalić się udziałem w teledysku grupy Fanatic, gwiazdy disco polo.

Reklama

Marlena w klipie do utworu o przejmującym tytule "Otwórz serce swe" zaprezentowała się od najlepszej strony, w kusym stroju kąpielowym.

Mroczkowa zagrała jedną z dziewczyn, pływających na bananie po Zalewie Zegrzyńskim.

Lider grupy Fanatic nie może się jej nachwalić.

"Nie ukrywam, ze najbardziej ona rzuciła mi się w oczy. Ze wszystkich modelek to ona była najpiękniejsza. I to ja podjąłem decyzję, że Marlena ma siedzieć pierwsza na bananie, była po prostu najładniejsza" - zdradza "Super Expressowi" Jurek Ślubowski z Fanatica.

Co ciekawe, jej urokom nie mogła się oprzeć "polska Angelina Jolie", czyli Agnieszka Orzechowska, która również zagrała w teledysku.

"Świetnie się z nią pracowało. To naprawdę piękna dziewczyna, nawet podrywałam ją wtedy, ale była zajęta" - oznajmiła Orzechowska.

Zobaczcie jej aktorski debiut! Wróżycie jej karierę?

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Mroczek | żona | disco polo | Marlena Mroczek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje