Reklama

Reklama

Reklama

"Żona Hollywood" Kasia Wołejnio wyjawiła swój sekret! To dlatego tak wygląda!

Kasia Wołejnio (46 l.) kilka miesięcy temu postanowiła odmienić swoje życie. Zaczęła od wyglądu...

Gwiazda show TVN "Żony Hollywood" na co dzień mieszka w Los Angeles, gdzie prowadzi własną firmę. 

Często bywa jednak w Polsce, by przypomnieć o sobie na jakiejś ściance. Popularność przyniosły jej nie tylko "Żony...", ale i udział w jednej z edycji "Agenta". 

Po zakończeniu emisji programu nowe propozycje jednak się nie pojawiły. Wolny czas Wołejnio postanowiła poświęcić na poprawę wyglądu. 

W maju skończyła 46 lat, ale dzięki diecie i ćwiczeniom sprawia wrażenie dużo młodszej. W czym tkwi jej sekret? Celebrytka wyjawiła tajniki swojej diety i stylu życia. 

"Bardzo o siebie dbam. Dieta wegańska, nie piję też alkoholu. Rzuciłam czasami podpalanie. Dużo sportu, zero stresów. Moja grupa przyjaciół jest zminimalizowana. Dbam o siebie bardziej niż kiedyś" - wyznała portalowi JastrząbPost.

W najbliższym czasie Kasia planuje także podróż do Afryki, bo potrzebuje zmiany w życiu. 

"W moim życiu nie powstały żadne zmiany, więc chciałam zadziałać z innej strony. Planowałam sprzedać mieszkanie w Warszawie i powstrzymałam sprzedaż, żeby mieć bazę w Europie. Od jutra będę je urządzać i planuję wylecieć do Afryki, na miesiąc na pewno. To też taka zmiana, że nagle spakowałam się i powiedziałam: czas na zmianę. 

Reklama

Poczułam, że moja dusza chce zmiany. Lecę do Afryki 24.12 – mam tu rodzinę, ale rodzice nie żyją i świąt raczej nie obchodzę. Więc w Wigilię wsiadam w samolot. Może nawet na dłużej niż na miesią. Może potem Australia? Zobaczymy" - dodaje. 

Zazdrościcie jej życia?

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Wołejnio

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy