Reklama
Reklama

Żona Bruce’a Willisa podjęła temat choroby męża. Niebywałe, co przyznała publicznie!

Emma Heming Willis otworzyła się na temat choroby męża. Modelka, która na co dzień poświęca życie, by opiekować się chorującym na demencję aktorem, opowiedziała w sieci o pomocy, którą otrzymała. Zauważyła przy tym, że nie tylko chorujący potrzebują opieki i wsparcia, lecz także ich rodziny, które uczestniczą z nimi w zajadłej walce o zdrowie.

Żona Bruce’a Willisa otrzymała wsparcie

Bruce Willis choruje na otępienie czołowo-skroniowe, znane jako FTD. Choroba ta najczęściej jest wczesnym stadium demencji - dużo bardziej skomplikowanego schorzenia, które w dużym stopniu wpływa na życie i normalne funkcjonowanie chorego. Willis od czasu diagnozy zaszył się w domu i zrezygnował ze zobowiązań w branży filmowej. Od tamtej pory pozostaje pod opieką najbliższych, którzy zwarli szyki, chcąc go wesprzeć.

Żona Bruca, Emma Heming Willis, postanowiła publicznie opowiedzieć o tym, z jakimi trudami borykają się rodziny chorych na demencję. Na Instagramie, zwróciła też uwagę, że warto szukać wsparcia w specjalistycznych poradniach.

Reklama

"Kocham to, że jest bezpieczne miejsce dla rodzin, które przechodzą tę trudną drogę. To bardzo osamotniona droga. Nie ma znaczenia, kim jesteś. To zawsze osamotniona podróż. Dzięki tej społeczności zrozumiałam, jak przechodzi to rodzina i to wszystko zmieniło. Jeśli znasz kogoś, kto choruje na demencję, albo masz w rodzinie kogoś takiego, proszę, szukaj takiego wsparcia" - powiedziała na InstaStories w rozmowie z Dianą Cose - założycielką Lorenzo's House, organizacji non-profit, która "pomaga rodzinom żyjącym z wczesną postacią demencji".

"Jesteście błogosławieństwem, to co robicie, jest tak wspaniałe i tak potrzebne" - dodała, dziękując za zaangażowanie ze strony pracowników organizacji.

Żony Willisa grają w jednej drużynie dla dobra aktora?

Okazuje się też, że obecna partnerka Willisa może liczyć na wsparcie ze strony jego byłej żony Demi Moore, która aktywnie uczestniczy w życiu jego najbliższych i stara się ich wspierać nawet na forum publicznym. Co więcej, z radością wzięła udział w 68 urodzinach aktora, które wszyscy spędzili w rodzinnym gronie.

Moore pochwaliła także żonę swojego byłego na swoim Instagramie. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w marcu 2021 roku aktorka udostępniła post, w którym wyraziła, jak bardzo jest "zaszczycona", nazywając Emmę "przyjaciółką". Podkreśliła również bliski związek, jaki mają jej dzieci z córkami Emmy.

"Nasze dzieci są siostrami, a jednak nie ma nazwy na to, jakie są nasze rodzinne więzi między sobą. Jesteśmy zjednoczonymi matkami, siostrami związanymi w tej szalonej przygodzie życia" - napisała gwiazda "Niemoralnej propozycji".

"Emma jest piękną matką oddaną swojej rodzinie, absolutnie cudowną kobietą, a teraz może dodać do swojego CV przedsiębiorcę" - twierdziła.

Zobacz też:

Żona Bruce'a Willisa wspomina stare dzieje. Aż trudno uwierzyć, co napisała o jego związku z Moore!

Demi Moore i Bruce Willis rozstali się ćwierć wieku temu. Kochają się do dziś

Bruce Willis ma gigantyczne kłopoty z pamięcią. Żona przekazała poruszające wieści

Jak wygląda życie Bruce'a Willisa w dniu 68 urodzin? Choroba to nie wszystko

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bruce Willis | Emma Heming | Demi Moore
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama