Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Zofia Zborowska poszła do ginekologa. Po wizycie była w ciężkim szoku!

Zofia Zborowska jest w ostatnim miesiącu ciąży. Ostatnio wybrała się do ginekologa. Po wizycie była lekko zszokowana, ale pozytywnie. Radość uwieczniła na wideo.

Zofia Zborowska już niedługo urodzi. Ona i jej mąż Andrzej Wrona po raz pierwszy zostaną rodzicami. Jakiś czas temu ogłosili na Instagramie, że będą mieli córkę. Nie zdradzili na razie, jakie imię wybrali.

Aktorka intensywnie relacjonuje, co się u niej dzieje. Dzieli się swoimi przemyśleniami i problemami, z jakimi się zmaga przez ostatnie miesiące. Często są to bardzo praktyczne porady i życiowe rozterki. Nie udaje, nie pozuje, nie oszukuje - to doceniają jej obserwatorki, do których napisała ostatnio.

Nikogo nie dziwi, że informuje o swojej wizycie u ginekologa. Często ma ciekawe przemyślenia. Tym razem to ogromna radość, którą zrozumie chyba każda kobieta.

Reklama

Zborowska była na wizycie kontrolnej. Jednym z pomiarów, jakich się na niej dokonuje, jest ważenie. Okazuje się, że aktorka nie przytyła, co więcej delikatnie schudła. Możecie sobie wyobrazić jej radość!

Pod wideo pojawiło się wiele zabawnych komentarzy od jej koleżanek. Olgra Frycz napisała, że jest po prostu dumna. 


***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ciąża | ginekolog

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje