Reklama
Reklama

Zofia Zborowska pokazała zdjęcie sprzed lat! "Mam na to tak wywalone, jak nigdy"

Zofia Zborowska opublikowała na Instagramie zdjęcie sprzed lat, na którym w energetycznej pozie prezentuje swoją wysportowaną sylwetkę. Przy okazji aktorka poruszyła kwestię wagi i kompleksów. Jak sądzicie, jak sobie z nimi radzi?

Zofia Zborowska jest aktorką, która zyskała popularność za sprawą roli Anety Dylskiej w serialu "Barwy szczęścia", a także wielu rolom dubbingowym. 

Prywatnie gwiazda jest żoną siatkarza Andrzeja Wrony. Pod koniec marca szczęśliwa para poinformowała, że spodziewa się dziecka. 

Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych. Dzięki swojej naturalności i szczerości podbija serca obserwatorów. 

Ostatnio opublikowała na swoim Instagramie kadr, na którym możemy podziwiać ją, gdy miała najlepszą figurę. 

"Miało się kiedyś te talie, a wiecie co jest najlepsze? Że ważyłam wtedy 72kg, wiem bo z ciekawości weszłam wtedy na wagę, normalnie tego nie robię już od lat bo wpędzało mnie to w paranoje i notoryczne kompleksy" - napisała aktorka. 

Reklama

Zofia Zborowska przyznała równocześnie, że bada się, ale dla zdrowia. "Raz na jakiś czas robie sobie pomiar mięśni, tkanki tłuszczowej i wody w organizmie i tyle" - poinformowała. 

"Obecnie ważę najwięcej w moim życiu (u lekarza w ciąży ważą co miesiąc) i mam na to tak wywalone jak nigdy" - przyznała aktorka. Zdradziła też jednak, czego w ciąży jej brakuje... 

"Jedyne co to cholernie brakuje mi porządnej aktywności fizycznej, no ale pewnych kwestii nie przeskoczę" - napisała.

Zdjęcie i jego opis spotkały się z ciepłym odbiorem internautów. 

Tymczasem my trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy