Reklama
Reklama

Znani na widowni "Tańca z gwiazdami". Kayah przyszła z... byłym mężem! Ale to nie wszystko!

Drugi odcinek "Tańca z gwiazdami" za nami! Tym razem widzowie zdecydowali, że program opuści Krzysztof Rutkowski. Na widowni nie zabrakło rodzin uczestników, a także znanych osób. Wiele osób może być zaskoczonych widokiem Kayah, której towarzyszył... były mąż!

Maja Rutkowski, Kayah i Rinke Rooyens, Edyta Zając na widowni "Tańca z gwiazdami"

"Taniec z gwiazdami" to zawsze wielkie emocje. Tym razem również nie obyło się bez chwil wzruszeń czy wybuchów radości.

Jak zawsze, na widowni zjawili się bliscy tańczących gwiazd. W pierwszym rzędzie zasiadła m.in. Maja Rutkowski, która wspierała swojego męża Krzysztofa, prezentując przy okazji ponętny biust. Niestety, tym razem nie przyniosła mu szczęścia - detektyw odpadł z programu

Co ciekawe, na widowni zobaczyliśmy również Kayah. Wokalistka przybyła do studia, by wesprzeć swoją koleżankę po fachu, Jamalę. Co ciekawe, u jej boku zasiadł nie jej obecny partner, a... były! Rinke Rooyens, który obecnie jest mężem Joanny Przetakiewicz, ma dobre relacje ze swoją byłą żoną, z którą doczekał się syna Rocha. Co ciekawe, wokalistka była nawet obecna na jego ślubie z Joanną! Para w studiu świetnie się bawiła i widać wyraźnie, że są w dobrej komitywie.

Reklama

Na widowni nie zabrakło również Edyty Zając, która od jakiegoś czasu nie kryje już, że jest w związku z Michałem Mikołajczakiem. Modelka, która sama zdobyła Kryształową Kulę, nie kryła, że będąc na widowni bardziej stresuje się niż na... parkiecie!

Zobaczcie, jak zaprezentowały się gwiazdy na widowni 2. odcinka "Tańca z gwiazdami":

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kayah
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy