Reklama
Reklama
Tylko u nas

Znamy kulisy przejścia Mai Sablewskiej do Polsat Cafe: "To ona zapoczątkowała modę na metamorfozy"

Była managerka gwiazd od lat realizuje się jako prowadząca programów o stylizacjach. Teraz, po kilkuletniej przerwie, Sablewska wraca do telewizji - na antenie Polsat Cafe poprowadzi program "10 lat mniej w 10 dni".

Maja Sablewska przeszła do Polsat Cafe

Maja Sablewska ostatnie kilka lat spędziła z dala od blasku fleszy, choć niegdyś wydawało się, że to na nim zależy jej najbardziej. Była menadżerka gwiazd sama zechciała zdobyć popularność, w czym pomogły jej prowadzone na antenie TVN Style programy o modzie, a także bardzo medialny związek z muzykiem Wojtkiem Mazolewskim.

Ostatnio jednak Sablewska zdecydowanie zwolniła tempo i przez ostatnie miesiące jej aktywność ograniczała się głównie do publikacji w mediów społecznościowych. Okazuje się jednak, że Maja wcale nie się przez ten czas nie leniła. Jak informowaliśmy wcześniej, gwiazda dostała intratną propozycję z kanału Polsat Cafe, na antenie którego jesienią poprowadzi nowy pogram!

Reklama

Teraz poznaliśmy trochę więcej szczegółów na temat dokonanej przez Sablewską zmiany "barw klubowych". W rozmowie z Pomponikiem znajomy gwiazdy przyznał, że o jej powrocie do telewizji zadecydowało przede wszystkim... poczucie misji.

Dla Sablewskiej nie liczy się tylko odmienianie wyglądu uczestników, którzy zgłosili się do jej nowego show:

Okazuje się też, że do podjęcia decyzji przekonała Sablewską dobra atmosfera w nowym miejscu pracy:

Program "10 lat mniej w 10 dni", który poprowadzi w Polsat Cafe Maja Sablewska, to polska wersja hitowego brytyjskiego formatu, który cieszy się na Wyspach ogromną popularnością. Czy mocne nazwisko prowadzącej zagwarantuje mu sukces także u nas?

Cieszycie się z powrotu Mai do telewizji?

Zobacz też:

Maja Sablewska poprowadzi program w Polsat Cafe. Kiedyś była gwiazdą TVN-u

Maja Sablewska przeszła ogromną metamorfozę! Wiemy, czemu zawdzięcza swój wygląd!

Dwa główne objawy COVID-19 w nowej fali zakażeń. Wyniki badań


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska | Polsat Cafe
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy