Reklama
Reklama

Znajomy Murańskiego zabrał głos w sprawie jego śmierci. Nie do wiary, co powiedział

Informacja o śmierci Mateusza Murańskiego obiegła media 8 lutego 2023 roku. Aż trudno uwierzyć, że w pełni zdrowy 29-latek zmarł tak nagle. Nic wcześniej tego nie zapowiadało. Mężczyzna nawet szykował się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Teraz Michał Cichy postanowił rzucić nowe światło na tę sprawę.

Mateusz Murański nie żyje

Informacja o śmierci Mateusza Murańskiego pojawiła się 8 lutego 2023 roku. Szerszej publiczności mężczyzna znany był z produkcji "Lombard". Niedawno wystąpił też w filmie "IO" Jerzego Skolimowskiego. Smutne doniesienia potwierdziła rzeczniczka prokuratury w Gdańsku.
Dziennikarze serwisu plotek.pl dotarli do osoby, z którą "Młody Murański" się przyjaźnił. Trudno uwierzyć w to, co powiedziała.

Kolega żegna Mateusza Murańskiego

Dziennikarze serwisu plotek.pl dotarli do osoby, która znała Mateusza. Okazuje się, że miała też o nim bardzo dobre zdanie. Według relacji kolegi Murańskiego był on bardzo sympatyczny. Cichy powiedział również, że bardzo różnił się od wizerunku, który pokazywał w social mediach.

Reklama

"To był kolorowy ptak polskich freakfightów. Prywatnie bardzo sympatyczny facet. Różnił się od swojego wizerunku w internecie. Nigdy nie miałem z nim żadnych problemów, zazwyczaj uśmiechnięty, uprzejmy. Przeprowadziłem z nim wiele wywiadów, byłem przy jego walkach" - mówił Michał Cichy.

Michał Cichy wyznał, że kreacja w mediach, którą znali fani Murańskiego znacznie się różniła od tego, jakim człowiekiem był prywatnie. Według dziennikarza 29-latek zmagał się z ogromnym hejtem. Na koniec rozmowy dodał również, ze Murański miał swoje problemy.

"Jego kreacja internetowa jednak mogła odpychać fanów, przez co zmagał się z dużą falą hejtu. Miał swoje problemy, będzie go nam brakować" - tłumaczył Cichy.

Mateusz Murański: Sensacyjne kulisy zgonu. Laluna Unique zabrała głos

Laluna Unique parę godzin temu opublikowała zaskakujące InstaStories, na którym wyjawiła, co doprowadziło do śmierci Murańskiego.

"Pamiętajcie, są osoby, które hejt zniosą bez problemu, a są takie, że tego nie udźwigną. To już druga ofiara wejścia do świata Freak Fight. Pieniądze to nie wszystko" - pisała Laluna.

Na tym jednak nie zakończyła swojego wywodu. Gwiazda TTV podzieliła się również innymi przemyśleniami.

"Zobaczcie, co świat freak fight robi z ludźmi. Po ostatnich 2 występach Mateusza było już widać, że jest z nim źle. Mega przykre, to tylko człowiek. Spoczywaj w spokoju. Mateusz Murański Amen" - napisała.

Zobacz też:

Mateusz Murański nie żyje. Marcin Najman wyjawił co sądzi o śmierci 29-latka

Niespodzianka na gali Fame MMA! Doda pokazała się z nowym partnerem! Były czułości

Sebastian Fabijański stał się pośmiewiskiem po gali Fame MMA. Wróci jeszcze do oktagonu?


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy