Reklama
Reklama

Zmieniona Beata Kozidrak! Co za metamorfoza!

Beata Kozidrak (61 l.) przeszła sporą metamorfozę! Na najnowszych zdjęciach, aż trudno rozpoznać gwiazdę estrady. Czyżby oznaczało to nowy rozdział?

Beata Kozidrak w ostatnim czasie dosyć często znajdowała się na pierwszych stronach gazet i portali. Wszystko za sprawą jej zatrzymania i wypłynięcia faktu, że gwiazda prowadziła auto pod wpływem alkoholu. Usłyszała także zarzuty, więc zdecydowała się usunąć w cień na jakiś czas. Po czasie refleksji wróciła do występów i na Instagram. Teraz pokazała metamorfozę! 

Zmieniona Beata Kozidrak

Obecnie Kozidrak powoli wraca do mediów i pracy na scenie. Jednak jej ostatnie zdjęcie jest nieco zaskakujące. Wszystko za sprawą metamorfozy, której nie sposób nie zauważyć! Gwiazda estrady bardzo się zmieniła...

Beata Kozidrak zdecydowała się nieco odświeżyć wygląd i wybrała się do fryzjerki Aleksandry Oleczek. To właśnie na profilu stylistki pojawiło się nowe zdjęcie. Gwiazda przycięła końcówki i delikatnie zmieniła kolor włosów. Uwagę komentujących przykuwa też twarz gwiazdy - bardziej promienna i wyraźnie wypoczęta. Nie da się ukryć, że Beata wygląda bardzo dobrze. To zapowiedź nowego rozdziału w jej życiu?

Reklama

Beatę widzowie Polsatu będą mogli zobaczyć na scenie, na żywo! Wystarczy włączyć Sylwestra Polsatu - Sylwestrową Moc Przebojów 31 grudnia. Przywitacie z nami nowy rok?

Wyjątkowy materiał  "Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka" ruszy o godzinie 19:00 w Polsat Go.

Zobacz też:

Andrzej Pietras ma nową Beatę! Zaskakujące wieści o byłym mężu Kozidrak i młodszej ukochanej!

Kuba Wojewódzki zażartował z Kozidrak. Dębska szybko go zgasiła!

Tak Julia Wieniawa świętowała urodziny!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy