Reklama
Reklama

Złote meble, wieżyczki i rzeźby. W takich warunkach mieszka Don Vasyl. I to z kim

Don Vasyl ma posiadłość pełną przepychu i nowobogackich rozwiązań. Nie wstydzi się pokazywać tego, jak żyje i nawet zaprosił pod swój dach dziennikarzy z kamerami. Po ich wizycie okazało się, że pełne złota wnętrze nie istnieje tylko po to, by spełniać potrzeby muzyka. W środku mieszka spora część rodziny artysty... i kilku innych lokatorów. Jakich? Muzyk zaprosił pod swój dach osoby w kryzysie bezdomności. Stan ten trwa od wielu lat.

Don Vasyl pokazał swój dom. Przepych na porządku dziennym

Muzyk Don Vasyl nie ukrywa, że uwielbia zachwycać swoją muzyką i charyzmatyczną osobowością. Wiernych fanów w takiej sytuacji nie powinno dziwić, że jego dom odpowiada charakterowi i widoczny jest już z daleka. Ma żółty kolor i oryginalne łuki, kolumny oraz wieżyczki. Ponadto na środku podwórka stoi fontanna oraz sporych rozmiarów rzeźba.

Jak donosi Super Express, którego to dziennikarze mieli przyjemność wejść z kamerami do środka, w środku nie brakuje drogich elementów. Są m.in. złote meble, duże lustra i obrazy - przedstawiające bliskich muzyka.

Reklama

Don Vasyl dba o to, by dom był rodzinnym miejscem. Tak go opisuje

"Namalowani są na nich moi najbliżsi - dziadek, babcia, moje wnuki, dzieci..." - mówił dziennikarzom pełen pasji do sztuki Don Vasyl.

Następnie gwiazda pokazała kilka dodatkowych przedmiotów, które również mają ogromną wartość emocjonalną. Nasuwa się wniosek, że pomimo wielu dodatków, w domu muzyka nie ma miejsca na przypadek.

"To pasja mojej żony, Marii. Zdobione wazy i filiżanki przywożę jej z tras koncertowych..." - opowiadał dalej wokalista.

Dom Vasyl pomaga osobom w kryzysie bezdomności. Tak mu dziękują

Kto dokładnie mieszka w domu artysty? Niemal cała jego rodzina. Każdy ma swój pokój i łazienkę. Dla siebie zostawił górę, gdzie ma pracownię muzyczną.

W domu muzyka mieszkają również osoby w kryzysie bezdomności. Jedną z nich jest pan Andrzej, który został przyjęty pod dach, gdy był w bardzo trudnej sytuacji życiowej.

"Poprosiłem, żeby przyjął mnie pod swój dach. Przyjął mnie do siebie, żeby mnie utrzymać, pomóc, żebym przeżył swoje lata do końca. Dostaję wyżywienie..." - opowiadał poruszony pan Andrzej i dodał, że mieszka na miejscu od trzech lat.

Co ciekawe, to jedna z dwóch osób w trudnej sytuacji, która nie jest bliska muzykowi (a przynajmniej nie była dotąd), a mieszka w jego domu. Don Vasyl podkreślił, że aktualnie pomaga jeszcze jednemu mężczyźnie.

Don Vasyl o rodzinie. Talenty dziedziczone przez pokolenia

We wnętrzu domu artysty każdy domownik ma swoją wygodną przestrzeń. Jak zaobserwowali dziennikarze, nie brakuje kolorowych ubrań, kolekcji nagród, dużej kuchni do przyrządzania pysznych posiłków, a także uśmiechniętych lokatorów. To oni są największą siłą wnętrza.

Don Vasyl otwarcie przyznaje, że w jego rodzinie wszyscy są ze sobą bardzo blisko. Mają też podobne talenty, przez co świetnie spędza im się razem czas.

"Umiemy pięknie śpiewać, tańczyć i grać na różnych instrumentach. Muzyka pozwala nam zarobić na chleb i wielokrotnie nas ratowała. [...] W mojej rodzinie wszyscy byli i są związani ze sceną - pradziadkowie, dziadkowie, rodzice, dzieci i wnuczęta. Nawet moje prawnuczęta zaczynają już pomału tańczyć" - opowiadał w rozmowie z Plejadą.

Czytaj też:

Don Vasyl zalega milion zł. w Urzędzie Skarbowym. Znalazł wyjście na pozbycie się długu

Don Vasyl przygarnął bezdomnego mężczyznę. Niebywałe, co dla niego zrobił!

Don Vasyl wyjawił prawdę o romskich weselach. "Kobiety nie siedzą przy stole z mężczyznami"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Don Vasyl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy