Reklama
Reklama

Zielińska zamieściła wzruszający wpis o swojej mamie. Inne gwiazdy zaskoczyły wyznaniami

Z okazji różnych świąt okolicznościowych media społecznościowe dosłownie zapełniają się zdjęciami i wzruszającymi wyznaniami dotyczącymi danego święta. Nie inaczej było w Dniu Matki. Oto gwiazdy, które pochwaliły się swoimi rodzicielkami i złożyły im życzenia publicznie.

Przypadający na 26 maja w Polsce Dzień Matki obfituje w wiele wzruszeń, którymi niektóre osoby, w tym także gwiazdy, dzielą się w mediach społecznościowych. Rokrocznie można obserwować wysyp zdjęć w mediach społecznościowych gwiazd z ich mamami.

Katarzyna Zielińska opubliowała wzruszający post

Katarzyna Zielińska z okazji Dnia Matki zamieściła z kolei niezwykle wzruszający post. Aktorka opublikowała zdjęcia listu, a w dalszych odsłonach znalazły się fotki z młodości, które są swoistymi pamiątkami. Gwiazda zwróciła się także z apelem do swoich obserwatorów.

Reklama

"Mamuś moja najukochańsza. Choć Cię nie ma ale jesteś przy mnie. Pamiętajcie, żeby Je ukochać. Dzwońcie, piszcie do nich listy, wysyłajcie kartki, ukochajcie. Bo miłość to najpiękniejsze, co im możemy dać. Nic tego nie przebije. Ja piszę kartki dalej. I kocham! To fragment moich listów słanych ze Szkoły Teatralnej. Jestem taka szczęśliwa, że mam te pamiątki" - czytamy.

Kuba Wojewódzki opubliował zdjęcie z mamą

Kuba Wojewódzki w swoim stylu postanowił nieco zażartować. Opublikował fotkę sprzed lat ze swoją rodzicielką. W podpisie możemy przeczytać: "Są chwile gdy cudownie jest być mamą. A potem na świat przychodzę ja". Jedna z osób w komentarzu dostrzegła podobieństwo do... Marii Pakulnis. Kuba Wojewódzki w swoim stylu odpowiedział: "Nieee. To Kryśka Janda".

Agata Rubik składa życzenia mamie

Agata Rubik z kolei na instastory opublikowała kilka zdjęć ze swoją mamą, zarówno tych teraźniejszych, jak i kilka ujęć z głębokiej przeszłości i młodości swojej rodzicielki. Pani Jolanta zresztą nie pierwszy raz gości na jej profilu na Instagramie. Wiele osób zawsze podkreślało wzajemne podobieństwo oraz fakt, iż kobieta wygląda wręcz na starszą siostrę, a nie mamę Agaty Rubik.

Małgorzata Kożuchowsa z mamą na skuterze

Post z okazji Dnia Matki opublikowała także Małgorzata Kożuchowska, która zaskoczyła fotką ze swoją rodzicielką, na której widzimy je obie na... skuterze!

Kiedy dorastałam podziwiałam wiele cech mojej Mamy - cierpliwość, czułość, odwagę, troskliwość, poczucie humoru.

"Cieszę się, że mimo iż dzieli nas pokolenie i obie jesteśmy dojrzałymi kobietami, to w każdej z nas siedzi wciąż jeszcze ten wewnętrzny dzieciak, który pozwala sobie na żarty, szaleństwa i zabawę (bez których byłoby w naszym życiu bezbarwnie i nudno). Takie momenty wzmacniają naszą więź, pozwalają zachować dystans do siebie i... wieczną młodość. Mam nadzieję, że kiedy Jaś dorośnie dalej będę mamą, z którą można pogadać o ważnych sprawach... a jak przyjdzie fantazja odpiąć wrotki. Kochane Mamy w dniu Waszego święta wszystkiego najlepszego!" - czytamy w opisie.

Wszystkim mamom w dniu ich święta życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz też:

Kuba Wojewódzki zdradza, kogo wybierze w wyborach

Katarzyna Zielińska w ogniu krytyki

Na Elżbietę II planowano zamach?


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama