Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zielińska skończyła urządzać mieszkanie

Są razem już od półtora roku i właśnie skończyli urządzać pierwsze wspólne mieszkanie. Efekt? Piękny apartament i... jeszcze silniejsze uczucie.

Dla wielu par z krótkim stażem przeprowadzka i urządzanie pierwszego wspólnego mieszkania to duży stres. Często dochodzi wtedy do kryzysu w związku. Wybór podłóg, kuchni, zasłon, wciąż nowe wydatki - to nie lada wyzwanie.

Reklama

Ale Katarzyna Zielińska (31 l.) i Wojciech Domański (32 l.) wyszli z tej próby zwycięsko. Nie kłócili się ani przy wyborze podłóg, ani przy zakupie mebli. Przeciwnie! Właśnie zakończyli remont i szczęśliwi wprowadzą się do pięknego, przestronnego apartamentu na warszawskim Mokotowie.

"Dobrali się idealnie. Choć są z różnych światów, mają wspólne pasje i podobny gust", mówi "SHOW" przyjaciółka aktorki.

Wojciech jest bardzo wrażliwy na piękno. Na Harvardzie studiował nauki humanistyczne i choć dziś jest członkiem rady nadzorczej dużego przedsiębiorstwa, nadal interesuje się historią sztuki i współczesnym designem.

"Podobnie jak Kasia, jest miłośnikiem minimalistycznego stylu w wystroju wnętrz. Oboje lubią jasne i pełne światła przestrzenie. Długo szukali odpowiednich mebli i sprzętów, które zamiast przytłaczać, sprawiałyby, że ich wymarzone wspólne mieszkanie będzie zarazem przytulne i przestrzenne", dodaje przyjaciółka aktorki.

Dla Kasi i Wojtka wyprawy do sklepów meblowych były więc przyjemnością. Znajomi Kasi, mistrzyni w organizowaniu przyjęć, już nie mogą się doczekać imprez w jej nowym domu. Ale aktorka odłożyła życie towarzyskie na dalszy plan.

Treningi do "TzG", nagrania ostatniego sezonu "Kocham Cię, Polsko" i praca na planie "Barw szczęścia" wypełniają jej całe dnie. Dlatego wolny czas woli spędzać tylko z ukochanym.

"Oboje dbają o to, by oddzielać pracę od życia osobistego. Wbrew plotkom Wojtek nie negocjuje kontraktów Kasi! Zatrudniła do tego specjalistę", wyjaśnia "SHOW" przyjaciółka aktorki. I Kasia, i Wojtek dobrze wiedzą, że lepiej nie mieszać miłości z biznesem.

Joanna Łazarz

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje