Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Żebrowski: ślub w górach

Ślub aktora Michała Żebrowskiego (36 l.) i o trzynaście lat młodszej studentki SWPS, 23-letniej Aleksandry Adamczyk, odbędzie się w czerwcu tego roku w górach. Para jest już po kursie przedmałżeńskim, który przeszła w jednej z warszawskich parafii, kupnie obrączek i rozesłaniu zaproszeń.

Wbrew plotce, jakoby Żebrowski poznał swoją przyszłą żonę na studiach podyplomowych z zarządzania, para zna się od dziecka:

Reklama

"Mama Oli jest najbliższą przyjaciółką starszej siostry Michała, Marty" - mówi magazynowi Show znajomy rodziny. "Michał często spędzał wakacje z rodziną Adamczyków" - dodaje, i zaznacza, że rodzice Oli to zamożni ludzie, z piątką młodszych córek mieszkają obecnie w Dubaju. Brat Oli studiuje natomiast w Polsce.

"Państwo Adamczykowie bardzo lubią Michała. Dla nich to nie jest przystojny gwiazdor, tylko młodszy brat najlepszej przyjaciółki. Mają do siebie zaufanie" - zdradza znajomy.

Różnica wieku nie jest dla rodziny panny młodej problemem, gdyż mama Oli jest młodsza od jej taty o dziesięć lat. "Są bardzo udanym małżeństwem" - mówi informator pisma.

Przyjęcie weselne będzie ogromne. Prócz najbliższej rodziny (Żebrowski ma dwie starsze siostry, panna młoda sześcioro młodszego rodzeństwa) zaproszeni będę również przyjaciele i znajomi z show-biznesu.

Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje