Reklama
Reklama

Zdjęcie Joanny Racewicz z matury robi furorę! Fani nie mogą się nadziwić!

Joanna Racewicz przy okazji rozpoczętych dziś matur postanowiła pokazać, jak wyglądała, gdy sama zdawała egzamin dojrzałości i zebrała masę komplementów. Nam skojarzyła się z księżną Dianą!

4 maja w Polsce rozpoczęły się matury, które potrwają jeszcze jakiś czas. W czwartek uczniowie zdawali egzamin z języka polskiego, ale przed nimi jeszcze inne przedmioty.

Okres matur skłonił polskie gwiazdy do refleksji. Wiele z nich wróciło wspomnieniami do czasów, kiedy same zdawały egzamin dojrzałości. Wśród nich znalazła się Joanna Racewicz, która postanowiła podzielić się nie tylko wspomnieniem z matury, ale także zdjęciem z tamtego okresu.

Joanna Racewicz pokazałą zdjęcie z okresu matur

Czarno-biała fotografia przedstawia śliczną młodą kobietę, która nosiła niezwykle modną wówczas fryzurę z tapirowanym tyłem. Joanna Racewicz nie odmawiała sobie wówczas także mocnego makijażu i widać, że już wtedy farbowała włosy.

Reklama

Jak się okazuje, wspomnienia maturalne tak bardzo zapadły jej w pamięć, że wie dokładnie, z jakim tematem z języka polskiego musiała się zmierzyć na egzaminie.

"Matura prawie sto lat temu, a pamiętam, jakby to było wczoraj: polski - analiza wiersza Anny Kamieńskiej, historia - znaczenie i wielkość Polski Jagiellonów oraz rozprawka z niemieckiego "Meine Familie"" - pisze.

Dodała również, że tak jak wszyscy bardzo się wówczas stresowała i nie odmówiła sobie ściągania. Racewicz pamięta także dokładnie swój strój - na ten wyjątkowy dzień założyła odświętną sukienkę. Postanowiła przy okazji pocieszyć wszystkich maturzystów i dodać im otuchy.

O sobie samej zaś pisze, że była wówczas "zbyt dojrzała i przesadnie poważna", a także "nad wiek odpowiedzialna".

Fani zareagowali entuzjastycznie na zdjęcie Joanny Racewicz

Fani w komentarzach jednak bardziej niż nad jej wywodem skupili się na jej wyglądzie. Trzeba przyznać, że Joanna Racewicz od zawsze była piękną kobietą.

"Jaka piękna. Od zawsze", "Cudo nie kobieta", "Piękna dziewczyna", "Zawsze tak samo piękna", "była i jest Pani przepiękną Kobietą, ma Pani w sobie tyle ciepła i serdeczności. Jestem pełna podziwu. Wszystkiego absolutnie najcudowniejszego życzę" - czytamy.

Nam nastoletnia Joanna Racewicz z racji fryzury skojarzyła się z... księżną Dianą! Wy również dostrzegacie to podobieństwo?


Zobacz też:

Natchniona Joanna Racewicz na pomoście. Kim jest jej tajemniczy towarzysz?

Joanna Racewicz pokazała ostatnie zdjęcie męża. Niedługo później już nie żył: "To nie on miał być na pokładzie"

Joanna Racewicz kpi z nowego wymysłu Odro Iuris! Chodzi o maturę z religii! "Pamiętam księdza i bolesny świst drewnianej linijki"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama