Reklama
Reklama

Zbyszek Zamachowski marzy już o ślubie z Gabrielą Muskałą? A co z rozwodem z Richardson?

Zbigniew Zamachowski (61 l.) od dłuższego czasu jest widywany na mieście w towarzystwie aktorki Gabrieli Muskały (53 l.). Choć artyści publicznie się do tego nie przyznali, to coraz chętniej okazują sobie uczucia w miejscach publicznych. Na palcu Gabrysi pojawił się też imponujący pierścionek. Czy to prezent od Zbyszka?

Zbyszek Zamachowski marzy o ślubie z Gabrielą Muskałą? A co z rozwodem z Richardson?

Zbigniew Zamachowski zabrał swoją bliską koleżankę Gabrielę Muskałę na romantyczny spacer po stolicy. Para cały czas trzymała się za ręce, co jakiś czas robiąc sobie przerwy na drobne czułości. Uwagę paparazzi przykuł pewien szczegół, który pojawił się na palcu aktorki - "SuperExpress" dopatrzył imponującego pierścionka. Czy to oznacza, że Zbyszek Zamachowski myśli o czwartym już ślubie?

Warto przypomnieć, że ewentualne składanie przysięgi małżeńskiej należy odłożyć w czasie, bowiem Zbyszek nie rozwiódł się jeszcze ze swoją trzecią żoną Moniką Richardson. Jak podaje tabloid, pozew rozwodowy jeszcze nie trafił do sądu, choć aktor i prezenterka rozstali się ponad 1,5 roku temu.

Reklama

Pierwszą żoną artysty była aktorka Anna Komornicka, drugą - Aleksandra Justa, z którą ma czwórkę dzieci. Trzecia miłość Zbyszka - Monika Richardson zawróciła mu w głowie w 2014 roku, jednak po 7 latach związku podjęli decyzję o rozstaniu.

Gabriela Muskała, tak jak i Zbyszek, już wcześniej była w poważnym związku. Długoletnim partnerem aktorki był reżyser Grzegorz Zgliński, z którym wychowywała syna Michała. Para rozeszła się w 2015 roku, gdy zgodnie uznali, że pod wpływem natłoku obowiązków i pracy w różnych miastach - oddalili się od siebie. Wygląda na to, że Gabrysia jest gotowa na to, by powoli układać sobie życie u boku Zamachowskiego. Czy aktor doprowadzi do rychłego rozwodu z Richardson?

Zobacz też:

Alicja Bachleda-Curuś pokazuje długie nogi. "Polski skarb narodowy w USA"

Sylwia Bomba "przeprasza ludzi", że tak teraz wygląda. Pozuje w samej bieliźnie i chwali się metamorfozą.

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gabriela Muskała | Zbigniew Zamachowski | Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy