Reklama

Reklama

Reklama

Zbliża się teatralny debiut Cichopek

W spektaklu "Testament cnotliwego rozpustnika" w Teatrze Kamienica zmieniła się obsada. W rolę Donny Anny wciela się Katarzyna Cichopek.

"Testament cnotliwego rozpustnika" to opowiedziana w rytmie flamenco romantyczna historia człowieka wyklętego, rzekomego grzesznika poszukującego jedynie prawdziwej miłości. Ów bohater, śmiertelnie ugodzony nożem, pragnie otrzymać ostatnie namaszczenie, którego ze względu na jego złą sławę nie chce mu udzielić żaden duchowny.

"To jest spektakl, po którym ludzie wychodzą z podniesioną głową. Nasza publiczność bardzo lubi tę sztukę" - powiedział Emilian Kamiński.

"Ten spektakl jest już postawiony. Premiera była w lutym. Teraz zmieniamy obsadę. Marysia Niklińska musiała zrezygnować z roli, ponieważ ma wiele zajęć. Musiałem podjąć decyzję o nowej obsadzie, ponieważ szkoda było mi spektaklu" - mówi Kamiński.

Reklama

"Kasię Cichopek znałem już wcześniej, ponieważ udzielałem jej lekcji aktorstwa. Ona doskonale pasuje do tej roli. Bardzo dobrze mówi, realizuje wszystkie uwagi błyskawicznie. Jest bardzo utalentowana i warto, żeby spróbowała na scenie" - dodaje.

Kasia Cichopek tak mówi o swojej roli: "Gram Donnę Annę. To młoda dziewczyna bardzo zwichrowana przez życie. Jej matka nie żyje i Anna chce odnaleźć swojego ojca. Matka powiedziała jej, że ojcem jest Don Juan, ale jaka jest prawda? Zapraszam do teatru" - mówi Cichopek.

"Ostatni czas poświęcam tylko dla teatru. Jestem strasznie zdenerwowana, to są wielkie emocje, ale także olbrzymia nauka dla mnie. Sprawia mi to ogromną frajdę. Nie spodziewałam się, że tak się wkręcę" - wyznaje.

Kasia Cichopek zadebiutuje na scenie 23 października, a Emilian Kamiński świętować będzie 35-lecie swojej pracy artystycznej.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: teatr | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy