Reklama
Reklama

Zazdrosna Krystyna Pawłowicz atakuje Monikę Olejnik. "Jakież to prymitywne, pani sędzio"

Krystyna Pawłowicz (70 l.) znana jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, które padają z jej ust zarówno przed kamerami, jak i na jej twitterowym koncie. Niedawno znana polityczka postanowiła skomentować urodę Moniki Olejnik. Słowa 70-latki wywołały w sieci burzę.

Krystyna Pawłowicz nie daje za wygraną i cały czas publikuje swoje wypociny na Twitterze. Tym razem zaskoczyła aktywnością, wdając się w dyskusję na temat zdjęcia Moniki Olejnik. Jej słowa wywołały oburzenie w sieci, do tego stopnia, że postanowił skrytykować je Rafał Ziemkiewicz.

Krystyna Pawłowicz atakuje Monikę Olejnik. Poszło o urodę dziennikarki

Krystyna Pawłowicz regularnie postuje na Twitterze. Na jej profilu często pojawiają się krytyczne słowa o opozycji oraz kłótnie z innymi użytkownikami.

Reklama

Niedawno przeszła samą siebie i postanowiła wyśmiać jeden z artykułów, w którym napisano, że Monika Olejnik wygląda jak licealistka. 70-letnia polityczka opublikowała bardzo niekorzystne zdjęcie dziennikarki z dopiskiem "licealistka". Czyżby Pawłowicz była zazdrosna o to, jak Olejnik wygląda w wieku 66 lat?

Na wpis Krystyny szybko zareagowali internauci oraz ludzie ze świata polityki i mediów. Dziennikarz Piotr Maślak postanowił zapytać Pawłowicz, czy wie, co robi. Z kolei Ziemkiewicz jasno stwierdził, że osoby obejmujące niektóre stanowiska, nie powinny mieć dostępów do mediów społecznościowych.

"Ja w to nie wierzę. Jakież to prymitywne, pani sędzio. Co pani wyprawia?" - pytał na Twitterze zdziwiony Maślak.

 "Powinna być taka ustawa, wskazująca stanowiska (w tym sędziowie TK), które traci się z mocy prawa za samo otwarcie konta w społecznościówkach" - napisał Ziemkiewicz.

Po słowach mężczyzn Pawłowicz postanowiła nie dawać za wygraną. W odpowiedzi opublikowała masę nowych wpisów, które w obraźliwy sposób krytykowały jej przeciwników.

"Kłamczuch ⁦@maslak_piotr i megaloman ⁦@R_A_Ziemkiewicz robią na TT «gó....burzę» po mojej odpowiedzi na czyjś tweet mianujący pewną starszą osobę, ich koleżankę, wbrew faktom - na «licealistkę»" - napisała oburzona Pawłowicz.

Zobacz także:

Krystyna Pawłowicz przyłapana w galerii handlowej! I to z kim! Zakonnica aż oniemiała!

Pawłowicz skrytykowała Miss Polonia 2022. Krystyna Sokołowska reaguje! Zwraca uwagę na ważny problem!

Pawłowicz podkreśla, że jest młodsza od żony Macrona. Internauci zrobili zestawienie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystyna Pawłowicz | Monika Olejnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy