Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zazdrość niszczy związek Krupy!

Joanna Krupa zapewnia, że jej związek z biznesmenem Romainem Zago ma się świetnie. Tymczasem okazuje się, że mężczyzna jest chorobliwie zazdrosny o ukochaną...

Doniesienia o rozstaniu Dżoany i Romaina okazały się nieprawdziwe. Krupa dementowała je ostatnio na łamach "Faktu", twierdząc, że biznesmen to jedyny mężczyzna, z którym mogłaby mieć dzieci.

Reklama

Jednak, według informacji "Super Expressu", Zago nie może znieść ciągłych nieobecności ukochanej, a także - a może przede wszystkim - faktu, że wokół niej wciąż kręcą się inni mężczyźni.

"Joanna spędzała tygodnie na planie telewizyjnym z dala od Romaina. Nie widzieli się od 4 tygodni. Romain postawił jej ultimatum: albo ja, albo praca" - zdradza znajomy modelki.

Pierwszy kryzys nastąpił już w 2009 roku, gdy Joanna wystąpiła w amerykańskim "Tańcu z gwiazdami". Jej taneczny partner, Dereg Hough, poświęcał jej bardzo dużo uwagi nie tylko na parkiecie:

"Romain poczuł zagrożenie. Joanna była pochłonięta tańcem z Derekiem i to wtedy po raz pierwszy narzeczony dosłownie w jednej chwili rzucił kontrakty w Miami i przyleciał do Kalifornii na plan programu" - dodaje informator gazety.

Kryzys został zażegnany, ale wkrótce nadszedł kolejny. Krupa przyleciała do Polski na nagrania "Top Model" w towarzystwie prezentera telewizyjnego Harrisona Forbesa, któremu ponoć "nie jest obojętna". Zago znowu rzucił wszystko i przyleciał do Dżoany.

Związek znowu udało się uratować. Ale teraz ponownie wisi na włosku...

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama