Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Straci pracę przez Dżoanę Krupę?!

Niewykluczone, że Katarzyna Skrzynecka nie pojawi się w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Widzowie chętnie zobaczyliby w roli prowadzącej Joannę Krupę.

32-letnia Joanna Krupa od dwóch lat jest związana z amerykańską wersją "Tańca z gwiazdami". Najpierw pojawiła się w niej jako uczestniczka, a następnie zaproponowano jej rolę współprowadzącej. Sprawdziła się znakomicie.

Reklama

Nic dziwnego, że pojawił się pomysł, by Joanna poprowadziła także polską wersję show - donosi "Super Express". Menedżerka Krupy potwierdza te doniesienia:

"Nie wykluczamy takiej możliwości, żeby Joanna poprowadziła polską edycję 'Tańca z gwiazdami'. (...) Przychodzi do nas wiele listów od fanów z prośbami, żeby Joanna zatańczyła, ale to byłoby zbyt czasochłonne i kolidowałoby z "Top Model'" - mówi Małgorzata Leitner.

Obowiązki Joanny polegałyby na przeprowadzaniu wywiadów z uczestnikami programu i pokazywaniu show "od kuchni", czyli na tym, na czym polegała do tej pory praca Katarzyny Skrzyneckiej. Czyżby "Skrzynka" miała pożegnać się z pracą w TVN?

Być może producenci planują wymienić cały skład prowadzący. Chodzą bowiem plotki, że Piotr Gąsowski stara się o pracę w TVP 2.

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje