Reklama
Reklama

Zaskakujące wieści ws. Kossakowskiego. W sieci aż huczy od plotek o ślubie. I to z kim

Po głośnym rozwodzie z Martyną Wojciechowską (49 l.) na Przemysława Kossakowskiego (52 l.) wylała się prawdziwa lawina krytyki. Dziennikarz musiał mierzyć się z wieloma ostrymi komentarzami na swój temat, trudno się więc dziwić, że teraz szczególnie chroni swoje życie prywatne. Tym bardziej zaskakują krążące w sieci plotki, z których wynika, że podróżnik... wziął ślub. Jego wybranką ma być znana postać. Zaintrygowani?

Przemysław Kossakowski przez lata był jedną z największych gwiazd stacji TTV. Na popularność dziennikarza duży wpływ miał także jego związek z Martyną Wojciechowską. Podróżnicy żyli w nieformalnym związku przez trzy lata, natomiast po ślubie mieszkali ze sobą zaledwie przez trzy miesiące. Dziennikarz nagle spakował walizki i wyprowadził się.

Reklama

"Po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie" - pisała wówczas Wojciechowska w swoich mediach społecznościowych.

W sieci huczy od plotek o ślubie Kossakowskiego

Po rozstaniu Kossakowski usunął się w cień i mocno ograniczył swoją obecność w mediach. Skupił się na działalności motywacyjnej, spotkaniach autorskich i działalności na Instagramie. Niedawno ogłosił, że właśnie wybrał dla siebie zupełnie nowy zawód - organizację Festiwalu "Pojezierze Wolnych Myśli".

"Wielu rzeczy jeszcze w życiu nie robiłem, a jedną z nich jest współorganizacja festiwalu. Myślę, że najwyższa pora to zmienić" - ogłosił w swoich mediach społecznościowych.

Wygląda jednak na to, że nowa praca to niejedyna zmiana w życiu popularnego dziennikarza podróżniczego. W sieci krążą ostatnio plotki dotyczące zmiany jego stanu cywilnego.

Kossakowski poślubił psycholożkę z "Down The Road"?

Jednym z programów prowadzonych przez Przemka Kossakowskiego było "Down The Road". Przy formacie współpracowała także psycholożka

"Miałam pełnić funkcję opiekuńczą, wspierającą naszych bohaterów. Finalnie, przynajmniej na początku pracy, stałam się ,,łącznikiem" światów - osób z ZD i całej ekipy" - mówiła o swojej pracy na planie Patrycja Bartoszak w rozmowie z portalem Ofeminin.

Internauci podejrzewają, że właśnie na planie programu dziennikarz i psycholożka zbliżyli się do siebie. Z czasem łączące ich uczucie miało stać się na tyle mocne, że rzekomo zdecydowali się na ślub.

Dowodami na kolejne małżeństwo Przemysława Kossakowskiego mają być jego zdjęcia w mediach społecznościowych, na których widać obrączkę na jego serdecznym palcu. Teorię o zmianie stanu cywilnego ma także potwierdzać fakt, że psycholożka z programu zmieniła nazwisko i w mediach funkcjonuje już jako Patrycja Bartoszak-Kossakowska.

Jeżeli Przemysław Kossakowski faktycznie wziął ślub, to trzeba przyznać, że doskonale udało mu się wszystko utrzymać w tajemnicy. Jak myślicie, w podejrzeniach internautów jest źdźbło prawdy?

Zobacz także:

Po rozstaniu z Wojciechowską tak potoczyły się jego losy. Kossakowski prosi o pomoc

Pomyślne wieści z domu Kossakowskiego. Taka heca po 2 latach od rozwodu

Przemek Kossakowski wrócił do TVN po rozwodzie z Martyną. Nie będzie zadowolona


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Kossakowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy