Reklama
Reklama

Zaskakujące, kim jest "tajemnicza" żona Cejrowskiego. To ona zajęła miejsce po Pawlikowskiej

Wojciech Cejrowski jest postacią, którą część osób uwielbia, a część ma do niego raczej negatywny stosunek. Znany podróżnik zapisał się w historii polskiej telewizji i nie można mu odjąć tego, że przez lata skutecznie budował swój wizerunek. Karierę oparł na treściach podróżniczych i znajomości wielu kultur. Wojciech Cejrowski skrywał za to swoje życie prywatne. Teraz wyszło na jaw, kim jest jego druga żona.

Wojciech Cejrowski był w związku ze znaną podróżniczką

Historia pierwszego ślubu Wojciecha Cejrowskiego jest bardzo ciekawa. Podróżnik związał się z dziennikarką i również miłośniczką dalekich wypraw Beatą Pawlikowską. Para wzięła ślub kościelny w 1994 roku. Małżeństwo nie zostało jednak zarejestrowane w urzędzie stanu cywilnego. Zaledwie dwa lata później Cejrowski deklarował, że jest kawalerem. Wieści o rozpadzie małżeństwa potwierdziła w 2004 roku Beata Pawlikowska. 

Reklama

Za pośrednictwem mediów wyznała, że nie jest już w związku. Po latach Pawlikowska w wywiadzie wspominała, że jest wdzięczna Cejrowskiemu za rozstanie, bo dzięki niemu mogła lepiej zrozumieć samą siebie.

Wojciech Cejrowski ma drugą żonę

Drugą żoną Wojciecha Cejrowskiego została o 17 lat młodsza Joanna Najfeld - dziennikarka i działaczka. Para zdecydowała się na zawarcie związku małżeńskiego w 2010 roku w Pelplinie. Zakochani drugi raz powiedzieli sobie sakramentalne "tak" poza granicami kraju. Według publicznie dostępnego rejestru ślubów amerykańskiego stanu Teksas, para zawarła związek małżeński 23 września 2011 roku w Dallas. Wojciech i Joanna pojawili się wspólnie na gali Grand Press. W kolejnych latach nie przychodzili już wspólnie na eventy.

Cejrowskiego z żoną połączyły wspólne poglądy

Okazuje się, że kontrowersyjne poglądy Cejrowskiego podziela wybranka jego serca. Pojawiała się w telewizji, gdzie jasno przedstawiała swoje stanowisko w wielu tematach światopoglądowych. Wydaje się więc, że jej poglądy są spójne z tym, o czym opowiada Cejrowski. Mimo dużej różnicy wieku para odnalazła ze sobą wspólny język i postanowiła iść przez życie razem.

Wiadomo, że Cejrowski przez większą część roku przebywa poza granicami naszego kraju. Mieszka w Teksasie. Posiada ranczo w Arizonie, dom w Meksyku oraz posiadłość w Ekwadorze. Swoje miejsce znalazł jednak także w Polsce. Na Pomorzu posiada swoje gospodarstwo rolne.

Zobacz też:

Program Wojciecha Cejrowskiego wrócił do TVP. To zapewniło mu ogromny przypływ gotówki

Komarenko spotkał się z Cejrowskim na zlocie "Zdrowie bez leków". Apelowali o wolność

Wojciech Cejrowski: Boso przez świat, ale z "sianem" w kieszeni? Tyle zarobił na swoich podróżach!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Cejrowski | Beata Pawlikowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama