Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Zaskakujące, czym zajmuje się Michał Dymny, syn Anny Dymnej! To dopiero niespodzianka!

Anna Dymna (70 l.) trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Aktorka doczekała się syna Michała (36 l.), który jest owocem jej małżeństwa z fizjoterapeutą Zbigniewem Szotą. Zaskakujące, czym dzisiaj zajmuje się jej potomek!

Anna Dymna jest jedną z najwybitniejszych polskich aktorek. Artystka ma a swoim koncie wiele niezapomnianych ról, a od wielu lat angażuje się również w działalność charytatywną. Nieczęsto wypowiada się o swoim życiu prywatnym, jednak syn Michał Dymny jest jej oczkiem w głowie.

Aktorka miała trzech mężów. W trakcie studiów została żoną Wiesława Dymnego. Po śmierci artysty wyszła za Zbigniewa Szotę, z którym doczekała się ukochanego dziecka.

To właśnie on pomógł jej stanąć na nogi po wypadku samochodowym, który miał miejsce w latach 70. Niestety ich małżeństwo nie okazało się trwałe i para rozstała się po sześciu latach.

Trzecim mężem aktorki został reżyser teatralny Krzysztof Orzechowski. Aktorka przez wiele lat nie chciała wspominać o synku. Dbała o jego prywatność.

Reklama

Aktorka zdradziła na kanapach Dzień dobry TVN", że Michał jest jej najlepszym przyjacielem.

Michał Dymny nie zdecydował się iść jednak w ślady sławnej mamy, ale podobnie jak ona, ma duszę artysty! Syn co prawda ukończył filmoznawstwo, ale w życiu zajął się muzyką. Jak podaje "Fakt", gra na gitarze i klawiszach w alternatywnych zespołach: Nicleon i Neal Cassady & The Fabulous Ensamble.

Mężczyzna jest również szczęśliwie zakochany. Od kilku lat związany jest z Agatą Kus, z którą mieszka w Krakowie. Para zajmuje to samo mieszkanie, w którym kiedyś młodość przeżywała Dymna ze swoim pierwszym mężem.
pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Dymna

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje