Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zarażała HIV. Zapadł wyrok!

Na karę dwóch lat więzienia w zawieszeniu skazał w czwartek, 26 sierpnia, niemiecki sąd w Darmstadt piosenkarkę z zespołu No Angels, 28-letnią Nadię Benaissę, która zaraziła partnera wirusem HIV.

Sędzia uznał winę Nadji Benaissy, oskarżonej o niebezpieczne uszkodzenie ciała - informuje telewizja N24.

Reklama

Piosenkarka przyznała podczas procesu, że uprawiała seks bez zabezpieczenia, mimo że wiedziała, iż jest nosicielką wirusa HIV.

"Żałuję z całego serca" - mówiła Benaissa, przyznając się do zarzucanych jej czynów.

Nadja Benaissa seks bez zabezpieczeń uprawiała w sumie z pięcioma mężczyznami. W 2004 roku jeden z nich zaraził się wirusem HIV. W procesie piosenkarki występował jako oskarżyciel posiłkowy.

Zarażenie wirusem HIV stwierdzono u Benaissy w 1999 roku. Test na HIV przeprowadzono, ponieważ piosenkarka była wtedy w ciąży. Wokalistkę zatrzymano w kwietniu 2009 roku. 10 dni spędziła w areszcie śledczym.

"Powiedziano mi, że ryzyko zarażenia kogoś w moim przypadku jest bardzo niskie. Dlatego nie mówiłam nikomu o swoim stanie. Nie chciałam, by moja córka cierpiała z powodu mojego zachowania. Nie mówiłam publicznie o zarażeniu, ponieważ bałam się, że będzie to oznaczało koniec naszego zespołu" - w ten sposób Nadja Benaissa tłumaczyła swoje zachowanie.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: nadja benaissa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje