Reklama
Reklama

Zapendowska ujawnia, co Kora myślała o Górniak. Wokalistka nie będzie zachwycona

​Elżbieta Zapendowska i Edyta Górniak nie darzą się ostatnio sympatią. Panie nawzajem umniejszają swoje dokonania. Teraz jeszcze nauczycielka śpiewu opowiedziała, co na temat Górniak myślała Kora. Diwie z pewnością się to nie spodoba.

Konflikt między Edytą Górniak i Elżbietą Zapendowską

Elżbieta Zapendowska i Edyta Górniak nie szczędzą sobie przykrości. Po tym, jak popularna nauczycielka śpiewu oceniła twórczość syna Górniak, ta nie pozostała jej dłużna i zasugerowała, że nikt nie usłyszałby o Zapendowskiej, gdyby nie wsparcie i pomoc Edyty.

Górniak próbowała przekonać też, że Zapendowska miała niewielki wpływ na karierę zawodową Górniak. Rozpoznała w niej talent i przekonała jej rodziców, by puścili ją do Warszawy.

Reklama

Zapendowska ujawnia co Kora myślała o Górniak

W najnowszej biografii Kory "Słońca bez końca", która trafiła do księgarń 31 maja, a została napisana przez Beatę Biały, Elżbieta Zapendowska opowiedziała o tym, jak współpracowały w jury programu Polsatu "Must Be The Music". Panie w wielu kwestiach nie zgadzały się ze sobą, co prowadziło do konfliktów przed kamerami.

Elżbieta Zapendowska wspomniała również jedną ze sprzeczek, w których wyszło na jaw, co Kora sądzi o niektórych artystach polskiej sceny. Wspomniała między innymi o Edycie Górniak.

Skąd taka opinia u wokalistki Maanamu? Zapendowska wyjaśniła, że dla Kory liczyła się na scenie osobowość. Artysta nie musiał śpiewać idealnie, musiał być na scenie kimś i mieć charyzmę.

Zobacz też:

Edyta Górniak pękła! "Okłamałam całą Polskę. Po 15 latach powiem prawdę"

Krzysztof Ibisz będzie ojcem! "Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy"

Agnieszka Woźniak-Starak przyciąga uwagę w jeansowej stylizacji. To modowy hit!

Rosjanie ćwiczą na Pacyfiku. Na nagraniu niszczyciele i bombowce

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Kora | Elżbieta Zapendowska
Reklama
Reklama
Reklama