Reklama
Reklama

Zamieszanie w "Dzień Dobry TVN".Hajduk popłakała się przed kamerami. Podjęła poważną decyzję

Weekend w programie śniadaniowym stacji TVN był pełen emocji. Sandra Hajduk-Popińska i Anna Senkara nie spodziewały się raczej, że jedna z nich zacznie płakać na wizji. Co ciekawe niedługo po tym wydarzeniu zapadła poważna decyzja. Okaże się wielką pomocą. Oto szczegóły.

Wzruszająca opowieść w "Dzień Dobry TVN". Prezenterki zareagowały emocjonalnie

W weekend w "Dzień dobry TVN" doszło do bardzo emocjonalnych scen. Sandra Hajduk-Popińska i Anna Senkara rozmawiały z Marzeną Figiel-Strzałą, która opowiedziała historię młodego chłopca z Kenii, pragnącego w przyszłości zostać profesjonalnym tancerzem baletowym.

"Bravian chce pójść do szkoły drugiego stopnia jednak jego mamę ewentualnie stać na to, aby wysłać go do szkoły poza miastem..." - kobieta opowiadała o jego wzruszającym życiorysie.

Reklama

Sandra Hajduk popłakała się na wizji. To nie koniec wieści od prezenterki

Niestety, wiele wskazuje na to, że Bravian nie będzie mógł tańczyć. Figiel-Strzała w tej sytuacji zaapelowała o wsparcie finansowe, które już wielu osobom pomogło zmienić swoje życie i "wyrwać się" z niesprzyjającego otoczenia.

"Bardzo się cieszę, że przyniosłaś nam tę historię, bo to jest historia, która pokazuje, że dzięki tobie Marzena i dzięki twoim reportażom znajdujemy takie postaci i możemy im pomagać" - skomentowała Sandra Hajduk, po czym rozpłakała się na wizji.

Emocjonalna reakcja bardzo spodobała się internautom, którzy w sieci nie kryją swojego uznania. Uznali zgodnie, że prezenterka pokazała się od szczerej strony, co zasługuje na ogromny szacunek.

Sandra Hajduk dziękuje ludziom. Ogłosiła swoją decyzję

Sandra w tej sytuacji nie mogła przejść obojętnie i udostępniła na Instagramie swoje oficjalne stanowisko:

"Cześć kochani, bardzo wam dziękuję, że byliście dzisiaj z nami. Nie chciałabym się znowu rozpłakać, tak jak zrobiłam to na antenie, ale wielu z was pyta jak jeszcze można pomóc Bravianowi i można" - przekazała dziennikarka.

"Ja sfinansuję jego szkołę baletową, ale potrzeby rodziny są większe i dotyczą wielu aspektów życia, więc jeśli czujecie tak jak ja i chcecie temu chłopcu pomóc, to piszcie do Marzeny Figiel-Strzały, autorki tego reportażu, ona was pokieruje" - kontynuowała w dalszej części komunikatu.

Fani zachwyceni decyzją Sandry Hajduk. Są ogromne wdzięczni

Po ogłoszeniu decyzji Sandry fani jeszcze bardziej zachwycają się emocjonalną reakcją. Jak piszą, to wspaniały gest, który długo nie zostanie zapomniany:

  • "Ale mnie totalnie wzruszyłaś swoim gestem i decyzją o pomocy temu chłopcu".
  • "Pani Sandro, piękny gest! Wierzę, że Braviana czeka wspaniała przyszłość".
  • "Płakałam na Kanapie w domu. Człowiek przez duże C".

Jak widać, łzy wzruszenia towarzyszom nie tylko prowadzącej...

Czytaj też:

Gwiazdy odpowiadają Prokopowi. Obnażyły prawdę o tym, jaki jest naprawdę

Niespodziewana wpadka na antenie "Dzień Dobry TVN". Zapadła niezręczna cisza

Nowy duet prowadzących o poranku przekazał wieści o ciąży. Wielkie emocje w "Dzień Dobry TVN"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Hajduk | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy