Reklama
Reklama

Zamieniła żonatego milionera na młodziutkiego łyżwiarza. O romansie Okupnik było głośno, ale finał zaskoczył wszystkich

Była jesień 2007 roku, gdy Tatiana Okupnik przyjęła propozycję poprowadzenia show „Gwiazdy tańczą na lodzie”, nie przypuszczając, że na planie programu straci głowę dla młodszego od niej o 7 lat łyżwiarza Łukasza Jóźwiaka. Była akurat świeżo po rozstaniu z łódzkim biznesmenem i szykowała się do opuszczenia kraju na zawsze, ale postanowiła dać miłości jeszcze jedną szansę. Szybko już cała Polska plotkowała o związku wokalistki i sportowca. Prawda o tym, co ich tak naprawdę łączyło, wyszła dopiero po latach...

Tatiana Okupnik przez wiele lat związana była z bogatym właścicielem sieci restauracji. Marzyła o ślubie, wspólnym domu, dzieciach. Niestety, ukochany pierwszej wokalistki Blue Cafe nie chciał zostawić dla niej żony. W końcu Tatiana powiedziała: "Dość!" i prosto z ramion milionera trafiła w objęcia młodziutkiego łyżwiarza, którego poznała na planie programu "Gwiazdy tańczą na lodzie".

Reklama

23-letni Łukasz Jóźwiak już w pierwszej edycji show zafascynował się 30-letnią piosenkarką, ale dopiero w drugiej udało mu się zdobyć jej serce. Tak przynajmniej sugerowały tabloidy...

Tatiana Okupnik na początku traktowała Łukasza Jóźwiaka jak kolegę

Zanim Tatiana i Łukasz spotkali się na lodowisku, znali się z widzenia. Oboje mieszkali na tym samym osiedlu w Łodzi i ich drogi, jak to drogi sąsiadów, czasem się ze sobą zbiegały. Ona była wtedy zakochana w żonatym mężczyźnie. Ukrywała tę miłość przed światem, bo jej partner był znanym przedsiębiorcą i jak ognia unikał skandali. Co prawda obiecywał wokalistce, że w końcu się rozwiedzie, ale czas mijał, a on wciąż nie mógł się zdecydować na wywiązanie się z danego kochance słowa.

W końcu Tatiana Okupnik zdała sobie sprawę z tego, że jej partner nigdy nie zrezygnuje ze swojej rodziny. Los pomógł jej w rozwiązaniu niewygodnej dla niej sytuacji - dostała propozycję prowadzenia show "Gwiazdy tańczą na lodzie" i na parę miesięcy musiała przenieść się z Łodzi do Warszawy.

W stolicy już podczas pierwszych prób do programu wpadła w oko Łukaszowi Jóźwiakowi. To on przygotowywał Tatianę do występów na lodowisku. Spędzali ze sobą coraz więcej czasu i coraz bardziej się do siebie zbliżali.

Na początku - podczas 1. edycji show telewizyjnej Dwójki - Okupnik traktowała łyżwiarza jak kolegę i zdawała się nie zauważać jego pełnych uwielbienia spojrzeń. Z tygodnia na tydzień jednak ich znajomość stawała się coraz bardziej zażyła, aż w końcu przerodziła się w przyjaźń.

Tatiana Okupnik i Łukasz Jóźwiak: Zamieszkali razem i planowali wspólną przyszłość

Na początku drugiej edycji show, kiedy o względy Łukasza zaczęła zabiegać Weronika Książkiewicz, Tatiana zdała sobie sprawę, że łyżwiarz jest jej bardzo bliski. Kiedy w trakcie jednego z odcinków ktoś zapytał Weronikę o to, czy coś ją łączy z jej trenerem i partnerem z lodowiska, aktorka bez wahania odpowiedziała: "Łukasz jest z Tatianą!".

Książkiewicz niechcący potwierdziła tym samym krążące od pewnego czasu plotki o romansie Okupnik i Jóźwiaka.

To, że coś do siebie czują, widać było gołym okiem. Paparazzi przyłapali ich na spacerze, objętych i wpatrzonych w siebie. Wiele razy widziano ich razem w łódzkim parku, jak trzymając się za ręce spacerowali wśród drzew.

"Planują wspólną przyszłość" - ogłosił "Fakt", dodając, że para zamieszkała razem w wynajętym mieszkaniu w stolicy.

Tabloidy, powołując się na anonimowych "przyjaciół" Tatiany, sugerowały, że wokalistka wreszcie znalazła prawdziwą miłość, bo Łukasz to ciepły i opiekuńczy mężczyzna gotowy uchylić jej nieba.

Tatiana Okupnik: Wykorzystała łyżwiarza, by zmylić plotkarzy?

Gdy tuż po zakończeniu produkcji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" Jóźwiak nagle zniknął z życia Tatiany, brukowce insynuowały, że był jedynie... przykrywką mającą odwrócić uwagę mediów od wciąż trwającego romansu piosenkarki z właścicielem sieci restauracji.

Okupnik nigdy nie odniosła się do krążących na temat jej życia uczuciowego plotek, a "epizod" z Łukaszem po prostu wyrzuciła ze swoich wspomnień. W końcu wyrzuciła też ze swego serca milionera, który zwodził ją, obiecując, że się dla niej rozwiedzie.

W 2013 roku Tatiana Okupnik wyszła za mąż za Michała Micielskiego, byłego koszykarza i menedżera Marcina Gortata. Trzy lata po ślubie na świat przyszła ich córka  Matylda, a w 2018 roku doczekali się syna Tymona. 

Zobacz też:

Tatiana Okupnik miała komplikacje przy porodzie

Dlatego Okupnik zawiesiła karierę

Źródła:

1. Artykuł "Gorące uczucie na lodzie", "Fakt", marzec 2008.

2. Artykuł "Dla niego została w Polsce", "Życie na gorąco", marzec 2008.

3. Artykuł "Łyżwiarz to tylko przykrywka", "Pudelek", czerwiec 2008.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Tatiana Okupnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama