Reklama
Reklama

Żałoba w domu Kukulskiego. Jej śmierć ukryli przed całą Polską. "Natrafiliśmy na świeży grób"

Jeden z tabloidów przekazał przejmujące wieści o panującej w domu brata Natalii Kukulskiej żałobie. Okazuje się, że pogrzeb odbył się blisko miesiąc temu, ale opinia publiczna nie została o tym fakcie poinformowana. Oto szczegóły...

Choć w rodzinie Kukulskich to bez wątpienia Natalia jest tą bardziej znaną i utalentowaną, swego czasu także i o jej przyrodnim bracie było w mediach głośno. Słynny "Pikej" nie zrobił jednak wielkiej kariery, stając się raczej obiektem żartów. 

Po jakimś czasie dał sobie chyba spokój z show-biznesem i zniknął z mediów. Przed laty podobną decyzję podjęła jego matka Monika Borys, która od samego początku związku z Jarosławem Kukulskim nie miała lekko. 

Media ciągle porównywały ją do legendarnej Anny Jantar. Do tego rozpisywano się o konflikcie macochy ze znaną pasierbicą. Monika miała ponoć dawać się Natalce we znaki, czemu jednak sama Borys zaprzeczała w wywiadach. 

Reklama

Kukulska nigdy nie zabrała głosu w tej sprawie, ale też w obronie atakowanej przez media macochy nie stanęła. Gdy Moniak i "Pikej" usunęli się w cień, problem niejako sam się rozwiązał. 

Brat Kukulskiej w żałobie

Teraz "Super Express" dotarł za to do bardzo smutnych wieści. W domu brata Natalii Kukulskiej zapanowała bowiem żałoba. Zmarła bowiem jego babcia Halina Ossowska-Borys (+87 l.).

Kobieta występowała w Zespole Pieśni i Tańca "Mazowsze", więc nie była osobą anonimową. Tym bardziej dziwi fakt, że rodzina nie poinformowała o jej odejściu. Dziennikarze tabloidu sami odkryli to, gdy odwiedzili Powązki. 

"Odwiedzając Powązki Wojskowe w Warszawie natrafiliśmy na jej świeży grób. Niestety nikt nie informował o jej śmierci, chociaż zmarła już prawie miesiąc temu. Była ona babcią Piotra "Pikeja", Kukulskiego, przyrodniego brata Natalii Kukulskiej. To właśnie Halina Ossowska-Borys śpiewała znaną piosenkę zespołu 'Mazowsze" pt. "Dwa serduszka", którą Joanna Kulig wykonywała w filmie 'Zimna wojna'" - donosi "Super Express". 

Na grobie znajdują się wieńce z pogrzebu oraz dwa zdjęcia pani Haliny. 

Piotrowi Kukulskiemu składamy zatem najszczersze kondolencje...

Zobacz też:

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy