Reklama
Reklama

Zakochany Jakub Rzeźniczak wraca na Wielkanoc. Trzyma Paulinę za brzuch, czy to...?

Jakub Rzeźniczak (35 l.) zasłynął ze swojej wyjątkowej kochliwości wobec kolejnych partnerek. O niestabilnych uczuciach dowiedzieliśmy się na początku roku, kiedy to Magda, matka jego dziecka rozpaczliwie prosiła o pomoc. Co obecnie robi Rzeźniczak? Chwali się zdjęciem ze świąt z ukochaną Pauliną Nowicką. Piłkarz na jednym zdjęciu podejrzanie trzyma rękę na jej brzuchu...

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka spotykają się od maja 2021 roku, co jest dużym wyzwaniem dla kochliwego kapitana drużyny Wisły Płock. Wygląda na to, że ich związek jest spokojny i nie ma w nim większych ekscesów ze strony piłkarza. Para dodała zdjęcia ze świąt, na których gościli u rodziny Paulina.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka świętują pierwsze święta razem

Oczywiście chodzi o pierwsze święta wielkanocne. Jakub Rzeźniczak miał okazję podzielić się święconką z rodzicami i dziadkami Pauliny Nowickiej. Piłkarz podejrzanie trzyma rękę na brzuchu Pauliny. Czy te subtelne gesty oznaczają, że przybędzie na świat kolejny potomek z nazwiskiem "Rzeźniczak"? Dopóki para sama tego nie potwierdzi, jeszcze nie spieszymy z gratulacjami.

Reklama

Na razie para na swoim nowym profilu na Instagramie @puzzle_lovestory podpisali serię zdjęć z wizyty w Międzyrzeczu takimi oto słowami.

Uwgę widzów skupił też na sobie pies, który najwyraźniej też polubił nowego członka rodziny.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka: jak się poznali?

Jakub Rzeźniczak zaczął spotykać się z Pauliną Nowicką najprawdopodobniej w maju 2021 roku, kiedy jeszcze "trwał" w związku z ciężarną Magdą. Po imprezie z okazji narodzin dziecka (tzw. "baby shower"), piłkarz miał pojechać do Rzeszowa, aby spotkać się z nową ukochaną. Po powrocie z Podkarpacia wyznał Magdzie Stępień, że to koniec ich związkuJakub Rzeźniczak oświadczył się Paulinie po kilku miesiącach znajomości

Niedługo potem, Magda urodziła synka, który potrzebował specjalistycznego leczenia. Jej zbiórka na chore na nowotwór wątroby dziecko wywołała ogromną dyskusję w internecie. Burza medialna rozpętała się przez filmik Dzikiego Trenera na którym skrytykował fakt, że piłkarz ma wystarczającą ilość pieniędzy, aby nie zakładać zbiórki na dziecko.

Dziś, wygląda na to, że o sprawie niewiele kto pamięta.

Zobacz także:

Zdrady, skandale, nieślubne dzieci. Oto wszystkie romanse Rzeźniczaka!

Katarzyna Cichopek przyznała, że "zaszalała"! Ludzie wprost: "To prawda, że zdradziłaś Hakiela z Kurzajewskim?"

Gwiazdy zdradzają swoje przepisy wielkanocne. Kiełbasa od Gessler, mazurek od Makłowicza

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Rzeźniczak | Paulina Nowicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy