Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zając zazdrosna o Pazurę?

Cezary nie poprowadzi wieczoru kabaretowego na tegorocznym festiwalu TOPtrendy bezpośrednio z Sopotu, bo... nie zgodziła się na to jego młoda żona Edyta. Czyżby bała się, że powtórzy się sytuacja sprzed dwóch lat?

Pierwsze plotki o rozstaniu Cezarego Pazury (47 l.) z Weroniką Marczuk (38 l.) pojawiły się dwa lata temu, gdy aktora przyłapano w towarzystwie tajemniczej szatynki w jednym z sopockich klubów podczas festiwalu TOPtrendy.

Reklama

W tym roku Czarek miał znowu pojawić się w Sopocie, by poprowadzić wieczór kabaretowy na muzycznej imprezie. Nie będzie go tam jednak - zobaczymy go tylko na telebimie. Dlaczego? Jak informuje magazyn "Gwiazdy", Edyta (21 l.) nie zgodziła się na wyjazd męża!

"Edyta była z tego powodu bardzo niezadowolona. Boi się, że przy okazji imprezy na Czarka czyhałoby za wiele pokus" - zdradzają znajomi.

Nie dziwimy się obsesji dziewczyny. Chyba każda żona rozwodnika, który jeszcze podczas trwania poprzedniego małżeństwa spotykał się z innymi kobietami, nigdy nie będzie spać spokojnie...

Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Edyta Zając

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje