Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wywiad Kingi Rusin trafił na DVD światowej gwiazdy!

Kinga Rusin (42 l.) w najnowszym wywiadzie postanowiła nieco pochwalić się swoimi sukcesami...

Była żona Tomka Lisa od lat mocno trzyma się w telewizji. Aktualnie znana jest głównie z prowadzenia śniadaniówki w TVN. Kinga postanowiła jednak przekonać, że w swojej karierze może pochwalić się znacznie większymi osiągnięciami.

Reklama

Kinga ponownie udzieliła wywiadu swojej przyjaciółce Małgorzacie Ohme. To ta sama, która pomogła jej rozliczyć się z przeszłością i znanym mężem w książce "Co z tym życiem?".

Tym razem mamy szansę dowiedzieć się "Co naprawdę myśli Kinga Rusin". Oczywiście jest dużo o ekologii, zdrowym odżywianiu i kosmetykach. Sporo miejsca Kinga poświęca na chwalenie się swoimi zawodowymi osiągnięciami. Podobno jest ich masa!

"Ostatnio policzyłam, że przez te siedem lat pracy w 'Dzień Dobry TVN' zrobiłam prawie 100 reportaży i wywiadów poza studiem! Pamiętam wywiad z Celine Dion i jej mężem Rene. Tuż przed koncertem dla 70 tysięcy ludzi na stadionie Ajaxu w Amsterdamie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że Celine opóźniła o 20 minut koncert. To był wzruszający, ciepły i mądry wywiad, który później na prośbę Celine znalazł się na DVD trasy koncertowej" - chwali się Rusin w rozmowie z "Viva! Exclusive".

Jednocześnie żałujemy, że tym razem nic nie wspomniała o swoim słynnym "ostatnim tak długim wywiadzie" ze "Stanisławem" Mrożkiem...

Oczywiście gratulujemy i zazdrościmy osiągnięć!


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | Małgorzata Ohme | kariera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje