Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wywalczyła miłość Szyca

Była dziewczyna Borysa Szyca przez dwa lata walczyła o to, by aktor do niej wrócił. Wygląda na to, że się udało. Ale na jak długo? I czy było warto?

Borys Szyc (31 l.) ma dziewczynę - informuje dzisiejszy "Fakt". Aktor wrócił do niejakiej Marii Bulandy, z którą spotykał się niespełna dwa lata temu. Para poznała się podczas zdjęć do komedii "Testosteron", w której Szyc grał jedną z głównych ról, a Bulanda była asystentką reżysera.

Reklama

Jak to w życiu Borysa bywa, związek rozpadł się bardzo szybko. Marysia jednak nie dała za wygraną. Robiła wszystko, by podtrzymać kontakt z aktorem.

"Była niemal na każdym spektaklu z udziałem Borysa. Gdy dawał koncerty, potrafiła za nim jechać nawet do innego miasta" - zdradza informator "Faktu".

Gdy niedawno aktor przeprowadzał się do nowego mieszkania, w przeprowadzce pomagała mu Marysia. Doradzała, jak ma urządzić apartament, wybierała wraz z nim kolory ścian, meble, zasłony...

Jej oddanie sprawiło, że Borys postanowił spróbować stworzyć z nią związek jeszcze raz. Na razie nie pokazują się razem publicznie, ale chodzą słuchy, że w najbliższy weekend wybierają się na imprezę karnawałową do jednego z warszawskich klubów.

Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje