Reklama
Reklama
Tylko u nas

Wyszła na jaw prawda ws. przeszłości Majki Jeżowskiej. Gwiazda straciła dużo pieniędzy

Majka Jeżowska (63 l.) jest jedną z gwiazd, które pojawią się na scenie sopockiej Opery Leśnej. Artystka, która w tym roku świętuje jubileusz 40-lecia działalności, ma za sobą przykre doświadczenie. W rozmowie z Pomponikiem wyznała, że straciła ogromne pieniądze. Oto szczegóły.

Majka Jeżowska wystąpi na Polsat Hit Festiwal

Majka Jeżowska ma bardzo aktywny czas. Gwiazda świętuje właśnie wyjątkowy jubileusz, 40-lecie działalności scenicznej, a w ostatni weekend maja pojawi się także na scenie sopockiej Opery Leśnej, gdzie podczas Polsat Hit Festiwalu zaśpiewa swoje największe hity, które cieszą się już statusem kultowym.

Próżno szukać kogoś, kto nie zna piosenek Majki Jeżowskiej i nie będzie w stanie zanucić "A ja wolę moją mamę" (sprawdź) czy "Laleczkę z saskiej porcelany". Fani z pewnością liczą na to, że usłyszą je także podczas nadchodzącego festiwalu. Artystka pojawiła się także na konferencji poprzedzającej wydarzenie. W rozmowie z Pomponikiem zdradziła, że festiwal będzie dla niej wyjątkowym przeżyciem.

Reklama

"Mogą łzy popłynąć, tym bardziej, że to są moje urodziny i parę osób z publiczności będzie mogło mi chcieć zaśpiewać sto lat. Poza tym, na scenie pojawi się moja pani profesor, Krystyna Prońko, zaśpiewamy razem jedną z najpiękniejszych babskich piosenek "On nie kochał nas". (...) To będzie na pewno bardzo wzruszające" - wyznała Majka Jeżowska.

Majka Jeżowska straciła duże pieniądze

Artystka słynie ze swojego optymizmu i pogody ducha, jednak okazuje się, że ma za sobą także przykre doświadczenie. Majka Jeżowska straciła dużo pieniędzy, co jednak w żaden sposób jej nie złamało i nie wpłynęło na jej podejście do świata.

"Dużo pieniędzy straciłam źle inwestując, to prawda. Bardzo mi jest przykro z tego powodu, ale przestałam o tym w ogóle myśleć i wybaczyłam sobie swoją beztroskę i brak wiedzy na ten temat. Po prostu wydawało mi się, że to jest proste" - wyznała gorzko w rozmowie z Pomponikiem.

Artystka nie chciała zdradzić, w jakich okolicznościach dokładnie straciła pieniądze. Przyznała natomiast, że to doświadczenie wiele ją nauczyło.

"Byłam bardzo naiwną osobą i w związku z tym straciłam dużo pieniędzy, ale nie straciłam na szczęście wiary w ludzi. (...) Trzeba to przeżyć" - podsumowała.

Na szczęście gwiazda nadal koncertuje, więc nie musi się martwić o finanse.

Zobacz także:

Tyle gwiazdy żądają za koncerty. Najdrożsi są panowie Czytaj więcej

Uzupełnij brakujące imiona wokalistek [QUIZ]

Jeżowska przyznała, że ma kochanka. Teraz żałuje swoich słów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Majka Jeżowska | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy