Reklama
Reklama

Wydawali się idealną parą, a tu takie wieści. Prawda o małżeństwie wyszła na jaw

Natalie Portman i Benjamin Millepied od lat uchodzili za wzorowe małżeństwo. Niestety teraz na ich wizerunku pojawiła się rysa, a to za sprawą doniesień zagranicznych tabloidów. Prasa dotarła do zaskakujących relacji na temat tancerza, a ich związek wisi na włosku

Niespodziewane wieści z domu uwielbianej aktorki. A jednak to prawda

Zagraniczna prasa huczy od plotek na temat męża Natalie Portman. Okazuje się, że paparazzi przyłapali Benjamina Millepieda, gdy ten wymieniał czułości z atrakcyjną 25-latką. Dla fanów kina jest to szok, gdyż na przestrzeni lat aktorka i tancerz wydawali się być wzorowym małżeństwem.

Opublikowane fotografie są jednak dowodem na to, że w ich relacji nie dzieje się najlepiej.

Natalie Portman i Benjamin Millepied: Małżeństwo uwielbianej aktorki wisi na włosku

Natalie Portman i Benjamin Millepied poznali się na planie filmu "Czarny łabędź". Kultowa rola przyniosła aktorce status międzynarodowej gwiazdy, a także Oscara. Jak się później okazało, po zakończeniu zdjęć również w jej życiu osobistym dużo się zmieniło.

Reklama

Artystka i tancerz zakochali się w sobie podczas treningów, a niebawem na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Następnie zdecydowali się na ślub i powitali kolejną pociechę.

Ich relacja wydawała się niezwykle ułożona, małżonkowie stronili od konfliktów i skandali, ale ostatnie doniesienia fotoreporterów rzucają nowe światło na tę relację.
Jak podaje zagraniczna prasa, Benjamin został przyłapany na czułościach z 25-letnią aktywistką, Camille Étienne. Zdjęcia dotarły już do Natalie, a małżeństwo zawisło na włosku.

Informatorzy sugerują, że tancerz już pod koniec 2022 roku miał oddalić się od żony i dużo czasu spędzać z 25-latką. W marcu został z nią po raz pierwszy przyłapany na schadzce.

Dziennikarze wyjawili, że aktorka jeszcze nie odeszła od męża. Jak wiadomo, najważniejsza jest dla niej rodzina i dzieci, dlatego zrobi wszystko, by naprawić relacje z partnerem.
Również magazyn "Page Six" wyjawia, jak sytuacja klaruje się między małżonkami.

"Nie rozstali się i próbują wszystko naprawić. Benjamin zrobi co w jego mocy, żeby Natalie mu wybaczyła. Kocha ją i ich rodzinę" - czytamy na ich stronie.

Zobaczcie również:

Natalie Portman jest fanką twórczości Olgi Tokarczuk. Przeprowadziła z nią wywiad!

Natalie Portman dla "Thora" dorobiła się muskułów. Dla roli wiele musiała poświęcić

Marina Łuczenko jest sobowtórem światowej gwiazdy? Są nie do odróżnienia!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalie Portman
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy