Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Wychudzona Adele na weselu przyjaciół! Jest nagranie!

Adele (31 l.) i jej nowa figura robi furorę w sieci. Piosenkarka długo była nieobecna na muzycznej scenie i teraz szykuje się jej wielki powrót. Na razie jednak jest widywana na prywatnych imprezach, jak chociażby ta z Kingą Rusin (48 l.). Ostatnio pojawiła się na ślubie znajomych.

Wokalistka zaskakuje swoją metamorfozą. Adele (sprawdź!) schudła 45 kilogramów i wygląda na to, że nie ma zamiaru przestawać chudnąć. 

Trzeba przyznać, że zdjęcia, na których udało się uchwycić odmieniona Adele robią wrażenie, piosenkarka jest wprost nie do poznania. 

Prócz ostatniej pooscarowej imprezy, gdzie bawiła się razem z polską dziennikarką, Kingą Rusin, pojawiła się także na ślubie znajomych. 

W sieci pojawiły się nagrania i zdjęcia ze ślubu Laury Dockrill oraz gitarzysty zespołu The Maccabees (sprawdź!), Hugo White'a. Impreza odbyła się się w pubie The Mason's Arms, gdzie oprócz brytyjskiej piosenkarki bawiły się też Jessie Ware czy Florence Welch. 

Sama Adele doskonale bawiła się na przyjęciu i zabawiała gości śpiewaniem, co zostało uwiecznione na nagraniu. Dodatkowo ze sceny poinformowała, że niedługo wyda nową płytę. 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje