Reklama
Reklama

Wstrząsająca wizja siostry Łucji. Mistyczka ma sensacyjne wieści dla Polaków!

Siostra Łucja dos Santos to jedna z trojga dzieci, które miały rzekomo zobaczyć Matkę Boską w Fatimie. Na temat tego wydarzenia powstało wiele legend. Są tacy, którzy w te objawienia wierzą, a nawet sam Kościół katolicki uznał je za prawdziwe. Objawieniami Maryi przez lata dzieliła się przede wszystkim siostra Łucja dos Santos. W jednej z wizji mówiła także o Polce. Co zobaczyła siostra Łucja?

Łucja dos Santos to portugalska zakonnica, która w dzieciństwie miała rzekomo być świadkiem objawień maryjnych w Fatimie. Objawienia te zostały później uznane przez hierarchów kościelnych uznanych za prawdziwe. 

Dotyczyły one przyszłości świat i przewidywały m.in. wybuch III wojny światowej, w której zostanie użyta broń jądrowa.

Siostra Łucja podczas jednego z kolejnych widzeń miał dostać od Maryi misję: "Ty jednak zostaniesz tu przez jakiś czas. Jezus chce posłużyć się tobą, aby ludzie mnie poznali i pokochali. Chciałabym ustanowić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca" - miała jej ponoć powiedzieć Matka Boska. 

Reklama

Wstrząsająca wizja siostry Łucji

Siostra Łucja zmarła w 2005 roku, ale zdążyła do tego czasu zostawić swoje wstrząsające wizje dotyczące przebiegu kolejnej wojny światowej z użyciem broni masowego rażenia.

Mistyczka zobaczyła, jak Niemcy zalewa wielka woda. Podobny los ma spotkać Danię i Holandię.

"Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa" - mówiła zakonnica.

Stwierdziła też, że Amerykanie "nie zechcą się mieszać bezpośrednio do woj­ny, ale widząc, co robią Chińczycy, będą życzyć Rosji zwycię­stwa". 

Niespodziewanie wypowiedziała się też na temat Polski. I tutaj ogromne zaskoczenie...

"Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia" - wyjawiła Łucja. 

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski o swoich wizjach. Określa miejsce, gdzie znajdują się zwłoki

Jackowski grzmi o ohydnym czynie ludzkości. W wizji zobaczył gigantyczne skażenie! "Będą ropiały im części ciała"

Joanna Opozda prosi o pomoc. Jej synek bardzo cierpi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: siostra łucja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy