Reklama

Reklama

Reklama

Jackowski grzmi o ohydnym czynie ludzkości. W wizji zobaczył gigantyczne skażenie! "Będą ropiały im części ciała"

Krzysztof Jackowski ponownie zamieścił na swoim kanale w serwisie YouTube wideo, na którym mówi, co się stanie w niedalekiej przyszłości. Odnosi się do życia codziennego Polaków i tego, z czym przyjdzie nam się zmierzyć. Mówi także o decyzjach Europy w sprawie wojny w Ukrainie.

Wizja Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski, nazywany też jasnowidzem z Człuchowa, zamieścił na swoim kanale kolejne nagranie. W 40 minutowym filmie opowiada o tym, co wydarzy się w najbliższych miesiącach. Co zdradził?

"Nachodzi mnie takie poczucie, że świat się zaskoczy. Świat się zaskoczy bardzo szybkim porozumieniem kilku państw. To będzie takie porozumienie bardzo wyraziste. Porozumienie, które zacznie upominać resztę świata. To będzie pierwsza oznaka, że tworzy się taka siła i że ona dla wielu państw jest otwarta. (...) Europa przestanie być jednomyślna. Turcja odgrywa rolę, w moim poczuciu, nie dwulicową rolę, a rolę skierowaną przeciw NATO" - wyznał Jackowski.

Reklama

Dalej wspominał o planie Putina, który ma odciągać jak najwięcej państw od interesów z Europą i Stanami. "To jest to duszenie Europy" - grzmi Jackowski.

"My żyjemy w czasie poważnego konfliktu, który musi się skończyć poważnym konfliktem militarnym. (...) Krótko przed dużym konfliktem światowym ludzie w Polsce i Europie będą bali się oddychać" - przestrzega. Mówi też o tym, że jest poważna obawa, że może nam zabraknąć węgla. 

Rosja nie jest sama jeśli chodzi o konflikt gospodarczy

"Rosja może robić wszystko, żeby Europa miała jak najmniej możliwości kupienia gazu, czy węgla. Pomyślmy, że tak też może być. Patrzmy na to wszystko, jak na duszenie Europy gospodarczo, żeby Europę rozbić" - analizuje jasnowidz i dodaje, że wszystko się zmienia, a my jesteśmy świadkami powstawania nowego świata. 

"Świat miał się zmienić od 2022 roku, to co się dzieje, to powstanie pewnej grupy państw. To jest konflikt o nas, o ciebie, o mnie" - filozofuje Jackowski.

Wspomina też o wielkich pożarach i gigantycznym skażeniu, które ma nas dotknąć: "Mimo że jest dzień, na świecie robi się ciemno, a potem z tej ciemności robi się żółto. W dzień robi się ciemno, a z tego ciemnego robi się żółto, niezdrowo żółto. Czerń przeobrazi się w żółć, a ta żółć nie będzie zdrowa".

Później Jackowski wróży, że będzie się mówiło o ohydnym czynie ludzkości. "Będzie się mówiło, że ludzkość zrobiła jedną z najohydniejszych rzeczy, jaką mogła zrobić".

***

Zobacz także:

Krzysztof Jackowski wygadał się przypadkiem. Padła konkretna data, kiedy to nastąpi. "To się już dzieje"

Krzysztof Jackowski miał wstrząsającą wizję. "Będzie to czarny dzień". Mówi też o zamachu!

Wojna o fortunę Krzysztofa Krawczyka. Szokujące szczegóły sądowej batalii. "Gra idzie o kilkadziesiąt... milionów"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy