Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wspaniałe wieści! Elżbieta Dmoch wychodzi na prostą! "Polepszyło się jej materialnie"

Jak donosi jeden z tabloidów, gwiazda zespołu 2 plus 1 wraca do życia. Wiele wskazuje na to, że Elżbieta Dmoch (67 l.) w końcu pokonała depresję...

W latach 70. była wielką gwiazdą polskiej piosenki. To właśnie dzięki pasji do muzyki odnalazła szczęście w miłości. Wraz z ukochanym Januszek Krukiem założyła zespół 2 plus 1. 

Reklama

Koncertowali na całym świecie i nic nie wskazywało na to, że wkrótce to wszystko obróci się w pył.

Wokalistka przeszła załamanie nerwowe, kiedy rozpadło się jej małżeństwo z Januszem Krukiem - muzyk odszedł do innej kobiety, ożenił się z nią po rozwodzie z Elą i miał dwóch synów. 

Dmoch nigdy się z tym nie pogodziła. Wpadła w głęboką depresję, zamknęła się w sobie. 

Nie pracowała, żyła z oszczędności. Tylko raz, w 1998 roku, wróciła na estradę i wystąpiła na jednym koncercie. Nie była z siebie zadowolona, uważała, że traci głos i już nie dała się namówić na kolejny występ.

"Nigdy nie płaciła składek na ZUS. Nie przyjmowała też pieniędzy zebranych przez przyjaciół. Mieszkała sama w M-3, które później musiała opuścić z powodu zaległości czynszowych" - mówiła Maria Szabłowska w jednym z tygodników.

Od tamtej pory nie wiadomo, co dokładnie dzieje się z Dmoch. Żyje z dala od ludzi, nie ma też mowy o powrocie do mediów.

Nic więc dziwnego, że sporą sensację wzbudziły zdjęcia, które dwa lata temu opublikowało "Na Żywo". Widać było na nich panią Elę w bardzo kiepskim stanie. Dawna gwiazda wygląda na nieco zaniedbaną i zmęczoną życiem. 

Teraz o Dmoch napisali dziennikarze "Super Expressu". Gwiazdę spotkano na zakupach w jednym z osiedlowych sklepików. Z artykułu wynika, że gwiazda pokonała swoje demony i powoli wychodzi na prostą. Jest też ponoć w zdecydowanie lepszej formie. 

"Poszła do sklepiku mieszczącego się przy jej bloku. Wyglądała bardzo dobrze. Była w czystych ciuchach, a na jej twarzy pojawiał się uśmiech. Pani Elżbieta zrobiła zakupy i widać było, że polepszyło się jej materialnie" – mówi tabloidowi świadek zdarzenia.

To wspaniałe wieści. Trzymamy kciuki, aby z dnia na dzień było już tylko coraz lepiej! 

***

Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Dmoch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje