Reklama
Reklama

Wściekła Tadla miażdży obecne gwiazdy TVP! „Wdzięczą się z szyldem szamba”

Beata Tadla nie wytrzymała i dała upust swoim emocjom. Tuż po tym, jak odbyła się gala TVP z okazji 70-lecia istnienia Telewizji Publicznej, postanowiła wypowiedzieć się na temat gwiazd, które obecnie w niej pracują. Nie przebierała w słowach!

Beata Tadla: kariera

Beata Tadla swoją karierę w mediach rozpoczęła na początku lat 90. od pracy w lokalnym Radiu Legnica. W telewizji zadebiutowała kilka lat później. Prowadziła programy o różnej tematyce - od parentingowej do wydarzeń.

Oprócz pracy w stacjach komercyjnych, Beata Tadla przez długi czas była gwiazdą Telewizji Publicznej. Przez cztery lata prowadziła główne wydanie "Wiadomości", ale ma też na koncie "Kawę czy herbatę", a także... gościnny udział w serialu "Barwy szczęścia".

Reklama

Jej przygoda z TVP zakończyła się w 2016 roku, kiedy to została zwolniona. Jak zaznaczyła jednak w poście na Facebooku, "jej rozstanie z TVP odbyło się bardzo kulturalnie".

"Kochani! To nie jest zły dzień! To jeden z najwspanialszych, jakie przeżywam. (...) Moje rozstanie z TVP odbyło się bardzo kulturalnie. Ot, nie pasuję do koncepcji nowych Wiadomości. Czy mogłabym się z tym nie zgodzić?" - napisała wówczas.

Beata Tadla ostro o gwiazdach TVP

Dziennikarka znalazła sobie dość szybko nową pracę, jednak pomimo - jak sama napisała - kulturalnego odejścia z TVP, nie pała do stacji sympatią. Nie jest tajemnicą, że Telewizja Publiczna jest nastawiona prorządowo, co nie podoba się nie tylko Beacie Tadli, ale też wielu innym znanym osobom, które albo same odeszły z TVP, jak Marzena Rogalska, albo zostały zwolnione właśnie jak Beata Tadla.

Z tego też powodu lista gwiazd chcących współpracować ze stacją jest okrojona. Są jednak takie, które z dumą pracują w Telewizji Publicznej. Wśród nich są m.in. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oraz pozostali prowadzący "Pytania na śniadanie", Danuta Holecka, Krzysztof Ziemiec, Rafał Brzozowski czy Jarosław Jakimowicz.

Z okazji 70-lecia TVP większość z nich pojawiła się na uroczystej gali, podczas której świętowano jubileusz. Nie wszyscy jednak z sentymentem myślą o TVP. Do takich osób należą m.in. Maciej Orłoś i Agata Młynarska, a także właśnie Beata Tadla, która w dość mocnych słowach wypowiedziała się o obecnych gwiazdach TVP.

"Dawanie twarzy temu czemuś, co zwą TVP jest totalną nieodpowiedzialnością Wdzięczą się z szyldem szamba, które niszczy ludzi. Jak Wam nie wstyd?" - pyta na instastory.

Myślicie, że któraś z gwiazd Telewizji Publicznej odpowie?\

Zobacz też:

Syn Beaty Tadli, Jan, rzuca kolejne studia. Co na to dziennikarka?

Beata Tadla i Jarosław Kret: dlaczego doszło do rozpadu ich związku?

Beata Tadla nie zgadza się z zarzutami Grażyny Kulczyk

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla | TVP
Reklama
Reklama
Reklama