Reklama

Reklama

Reklama

Wróżka o przewrocie w życiu Beaty Kozidrak "Karty potwierdzają"

Kariera Beaty Kozidrak (61 l.) załamała się we wrześniu tego roku. Piosenkarka od razu przeprosiła publicznie za to, co się stało. Zdaniem tarocistki, wizerunek da się odbudować, chociaż nie od razu.

Beata Kozidrak niewątpliwie należy do najbardziej wyrazistych postaci polskiego show biznesu.  Za oficjalny początek swojej kariery uważa występ w konkursie „Debiuty” na Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu w 1978 roku. Bajm wykonał wtedy piosenkę „Piechotą do lata”. Z czasem w repertuarze zespołu pojawiły się utwory ostrzejsze, a nawet z politycznym przekazem, a Bajm awansował do ścisłej czołówki najpopularniejszych polskich zespołów. 

Przez minione 4 dekady sporo się pozmieniało, ale piosenkarka, która 4 maja skończyła 61 lat, ciągle zachwyca głosem, urodą i scenicznymi kreacjami. Kiedy 6 lat temu po blisko 40 latach małżeństwa zdecydowała się porzucić luksusowy dom pod Lublinem i rozpocząć nowe życie jako singielka, stała się wzorem dla wielu kobiet, które tkwią w nieudanych związkach, nie mając odwagi się z nich wyrwać.

Reklama

We wrześniu tego roku jej kariera załamała się, gdy artystka została zatrzymana przez policję za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Kozidrak nie próbowała lawirować i zapewniać, że wypiła „lampkę wina do kolacji”, tylko zamieściła  na swoim oficjalnym profilu na Instagramie wpis o następującej treści: 

Wróżka o przyszłości Beaty Kozidrak

Zdaniem specjalistów od wizerunku, była to bardzo dobra decyzja. W pełni zgadza się z nimi wróżka Anna Kempisty, którą tygodnik „Twoje Imperium” poprosił o wróżbę dla Beaty na nadchodzący rok. Jak twierdzi tarocistka, wszystko da się naprawić, chociaż nie od razu:

Jak ujawnia wróżka Anna, piosenkarka, chociaż od rozstania z mężem minęło już ponad 6 lat, ma jeszcze trochę do przepracowania w tej sprawie: 

Jeśli prawdą jest powiedzenie, że jaki Sylwester, taki Nowy Rok, to Beata nie ma się o co martwić, wszak w Sylwestra występuje na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! Będziecie oglądać z nami?

Wyjątkowy materiał  "Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka" ruszy o godzinie 19:00 w Polsat Go.

Zobacz też:

Martyniukowie rozwodzą się? Wokalista komentuje medialne doniesienia

Ida Nowakowska zdradziła, co jej synek dostanie na święta

Polska chce kupić ponad 4 mln dawek szczepionki firmy Novavax

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy