Reklama
Reklama

Wracają plotki o romansie Szroeder i Libera. To dlatego rozstała się z Quebonafide?

Nagłe odobserwowanie Quebonafide przez Natalię Szroeder wzbudziło poruszenie - wszak uchodzili za dobrze dobraną parę. Fani zaczęli "zbierać dowody" w internecie na potwierdzenie ich rozstania, a także powrócili do dawnych plotek. Przed laty spekulowano, jakoby Natalia i Liber mieli romans. Czyżby rozwód u jednych i rozstanie u drugich było ze sobą połączone?

Wracają plotki o romansie Szroeder i Libera. To dlatego rozstała się z Quebonafide?

Dopiero co informowaliśmy o rzekomym rozstaniu Natalii Szroeder z raperem QuebonafideWokalistka przestała obserwować Kubę Grabowskiego na Instagramie, co w dzisiejszych czasach jest poniekąd wyznacznikiem ochłodzenia relacji lub całkowitego zerwania. 

Choć żadna ze stron nie komentuje sytuacji, to fani i "internetowi detektywi" znaleźli kilka dowodów, które pasują do teorii o zakończeniu związku. Co więcej, powracają też historie sprzed lat, kiedy to plotkowano i romansie Natalii z Liberem (Marcinem Piotrowskim), który później został mężem Sylwii Grzeszczak. W tym roku muzyczna para ogłosiła rozwód. Przypadek?

Reklama

Zobacz też: Sylwia Grzeszczak i Liber się rozwodzą. Od plotek huczało, a oni uparcie milczeli

Mówiono o romansie Szroeder z Liberem, wybrał wtedy Sylwię. Wracają plotki

W 2016 roku, czyli dwa lata po ślubie mówiono, że małżeństwo Libera i Sylwii Grzeszczak przechodziło poważny kryzys. Według informacji udzielonych przez "Fakt", Sylwia miała być bardzo zazdrosna o Natalię, która komponowała muzykę z jej mężem. Zażyłość pomiędzy nimi miała być na tyle silna, że Grzeszczak postawiła ultimatum - albo ona, albo Natalia.

"Sylwia nie cierpi Natalii. Uważa, że ciągle chce mącić w jej związku. Jej zdaniem młodsza gwiazdka próbowała flirtować z Liberem nawet wówczas, gdy ona już była jego narzeczoną. Propozycję współpracy uważa za pretekst, by Natalia mogła spędzać znowu dużo czasu z Liberem" - stwierdziło wówczas źródło tabloidu.

Później Sylwia Grzeszczak skomentowała i poniekąd zdementowała, że wszyscy się lubią i szanują. "Te trzy osoby na zdjęciu [czwarta osoba na zdjęciu to Jula - przyp. red.] prywatnie się lubią i szanują, okazuje się że w tym świecie normalne, ludzkie relacje są całkiem możliwe. Widujemy się na koncertach, współpracujemy i to nie od dziś. Komuś bardzo zależy na tym, by było inaczej" - zapewnia artystka przed laty na swoim Facebooku.

Szroeder rozstała się z Quebonafide? "Internetowi detektywi" przedstawiają "dowody"

Pierwszym "dowodem" o rzekomym rozstaniu Natalii i Quebo jest brak obserwacji na Instagramie, a także brak polubień rapera pod zdjęciami - co podobno robił nagminnie. Kolejnym jest usunięcie obserwacji Quebo przez przyjaciółkę Natalii, a także usunięcie zdjęć brata wokalistki z wytatuowanym artystą

Dodatkowo wokalistka opisywała jedno ze zdjęć na Instagramie, że to był dla niej bardzo zły rok i chciałaby, żeby już się skończył. Największym jednak "dowodem" ma być ściągnięcie przez piosenkarkę pierścionka -  przypomnijmy, że Quebo oświadczył się Natalii podczas koncertu.

Jak na razie ani Natalia, ani Kuba nie komentują doniesień o rozstaniu.

Zobacz też:

Sylwia Grzeszczak przerywa milczenie po rozstaniu. Już nie ukrywa, jak teraz wygląda jej życie

Sylwia Grzeszczak tak została potraktowana w branży. To trwało latami

Sylwia Grzeszczak zrobiła to dla Przybylskiej. "Po długim czasie dyskretnie usłyszał o tym Jarek"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Szroeder | Quebonafide | Sylwia Grzeszczak | Liber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy